Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Az orális szexen belül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az orális szexen belül mi az amit a legjobban élveztek? Mi vonz a legjobban az orálban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Azon kívül, hogy szeretem a puncit, nincs más magyarázatot.
2020. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a legjobb dolog amit a nők ki tudtak találni. Utána a punci aztán a popsi. Hogy mi a jó? Folyton nedves vakumot tud vele csinálni,forgatja a nyelvét a makkom, vagy veri és szívja ,a golyokkal játszik,nyalja, szívja. Egyszóval lehetne sorolni napestig. Nincs párja neki.
2020. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Első két válaszolónak annyira reggel van, hogy a Homo kategóriát se vették észre :D
2020. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálni.a rózsaszín fényes makkon levő kis lyukat a nyelvem hegyével birizgálni....meg amikor lüktetve jön a cucc a számba
2020. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Biszex vagyok, szóval megértem az első két kommentelő lelkesedését is. Köszi szépen! :D

Meleg, bi srácok véleménye érdekelne első sorban. Szeretnék tovább fejlődni ezen a területen (mi jó másoknak), ezért a kérdés. ;)

2020. jan. 4. 11:31
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
#3 Honnan tudod kedves troll hogy én nem szoktam fiúkkal is lenni? Jaaah hogy kérdezni nem kell csak trollkodni mert annyira reggel van hogy még kérdezni is elfelejtettél. Attól hogy a hölgyeket említem meg elsőnek úgy gondolom tőlük indult el. Nyilván ez nem bizonyított és nem is lesz az. Csak hogy tudd újra trollkodni.
2020. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Attila, ez gyönge volt. Ha csöndben maradsz jobb lett volna. Nem lettél volna attól sem kevesebb, sőt, ha azt mondod, basszus, ezt benéztem (vagy stílusosan: beszoptam).
2020. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Bi vagyok.Amikor a torkába lövök.Természetesen oda

vissza alapon.Vagy egy jók kis 69.

2020. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát kedves hetes ez nálad volt gyenge. Most jön az én vagyok a hibás mert te trollkodni akartál. És most a másikat kell okolni nehogy elismerjem neki van igaza. Legyen ő a hibás hiába én vagyok az stílus. Remekül csinálod. Várom további trollkodasod amelyben csak is magadat minősíted továbbra is. Amúgy köszi legalább lesz egy jó napom mosolyogni.
2020. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A legjobban az tetszik mikor a lankadt farkát keményre szopom, már már annyira kemény, hogy szinte lüktet mikor torokra veszem.

A legjobb rész mikor már közeledik az élvezéshez, gyakrabban veszi a levegőt, sóhajtozik, majd hangosan elélvez és a torkomra lövi a forró nedűjét.

Nyami :)

2020. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!