Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ennyire nehéz passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz passzív fiút találni vidéken?

Figyelt kérdés
Pesten és nagy városban úgy látom, könnyen megy. De itt vidéken miért nem lehet ismerkedni? Neten is bujkál mindenki csak? Személyesen pedig szinte lehetetlen.

2020. jan. 4. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
melyik vidékre gondolsz?
2020. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem mindenhol nagyon nehéz. De konkrétan Szeged közelében én úgy érzem kihalt mindenki.
2020. jan. 4. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hotbull.hu-ra belépsz, a fél felhasználó Szegeden keres partnert erre-arra.:D
2020. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mármint a felhasználók fele.:DD

(előző voltam)

2020. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nemrégen regeltwm oda is. Hát, a sok elküldött üzenetre kettő válaszolt. Majd utána az sem. Nem szegedi vagyok, csak közeli, öreg vagyok talán, mert negyven múltam. Az csak 16cm és gondolom ló méretű kellene, vagy a fene se tudja már...
2020. jan. 4. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szia!Itt Pesten is nehéz 40+osan passzív fiút találni.mondjuk 30-on felülit is.sajna ez tapasztalat.
2020. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
A kor miatt nem megy akkor, én is vidéki vagyok (és 20 alatti) nagyon sok passzív szokott írni, naponta többen is
2020. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%
Azért a vidéket sem árt pontosítani. Szeged vagy egy Szeged melletti falu? Mert nagyon nem mindegy. Tudom, divat úgy csinálni, mintha a Bp-en kívüli országrész egy homogén valami lenne, ahol nincs internet, csak kapálás meg állattartás, de attól még nem így van. Nem mindegy, hogy egy 100-150 ezres városról van szó vagy egy 200 fős faluról.
2020. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!