Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két éve van barátom, de múlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve van barátom, de múlt pénteken egy buliban összefutottam egy volt tanárommal, aki meleg, és mindig jó volt hozzám. Pár ital után nála kötöttünk ki. A barátom épp vidéken volt. Akkor most ri-banc lettem? 22/f/passzív

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha megcsaltad a barátod akkor igen.
2016. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem baj ha nem tágultál ki nagyon
2016. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenek vagytok.
2016. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyivel tartoztam neki. Gumit is húztam rá.
2016. febr. 27. 13:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Nade csak sakkoztunk.
2016. febr. 27. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel tartoztál neki? O_O Arra, hogy valaki kedves veled, nem az a kompenzáció, hogy lefekszel vele! És a barátoddal szemben sem szép húzás. :/
2016. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondom csak sakkoztunk.
2016. febr. 27. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarok ítélkezni feltted. Szerintem más se törjön pálcát... Most jobb? Vagy nyomaszt, hogy mrgcsaltad a barátod? Ne keverd bele az alkoholt, Te le akartad, ami történt. Légy nagyfiú és beszéljétek meg. Ha nem akarod, akkor meg titkolózni fogsz előtte később is. Komolyan ennyire ki voltál éhezve vagy a régi emlékek jöttek elő és amiatt történt?
2016. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sakkoztatok?

Ez most valami szleng vagy csak trollkodtál?

2016. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!