Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az Elvis Presley parkba mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Elvis Presley parkba mikor érdemes menni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szombaton sötétedés után voltam ott, de rajtam kívül senki sem volt.

Ha van ottani történetek, akkor osszátok meg.


2020. jan. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
csajokat lehet ott felszedni?
2020. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz ottani történet kapcsán? Szoktak ott olyan dolgok történni?
2020. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tanquerey ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon régen érdemes volt esténként kimenni, sokan voltak és bizony szimpatikus, jóképű pasik is szép számmal, szóval lehetett ismerkedni. Amikor elmentünk kocsival a park előtt, láttam, hogy szinte teljesen eltüntették az anonimitást adó növényzetet, szóval szerintem már csak elvétve téved arra valaki. Amúgy általában este 9 után kezdett benépesedni a park régen is :) Ja és szerintem már a Türbe környékére sem lehet onnan félrevonulni...


46/F Szhely

2020. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Csak vigyázzatok, nehogy elvigyen titeket!
2022. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!