Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik meleg szaunába lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik meleg szaunába lenne érdemes menni fiatalként?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és este elmennék egy meleg szaunába Budapesten. Melyiket ajánlanátok? Lehetőleg oda mennék ahol sok a fiatal
2019. dec. 14. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semelyikbe. Tele van mind sóvár,pocakos vénemberrel.
2019. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Magnumban, de ott inkább hétköznap van több fiatal
2019. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Egyik be se.Gombák stb fertőzések és sok hályas,

fas éhes,undorító pasi.

2019. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egyikbe se...
2019. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
helyes fiatal jopasi nem jar oda,mert nincs ra szuksege,,az megy aki mashogy nem talál..
2019. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha helyes és fiatal vagy ne menj egyikbe se. Én egyszer lementem kíváncsiságból fiatal napon magnumba, akkor ovlt 25 éves. Tele volt vén öregekkel, sóvárgó tekintetekkel, ki tudja kinek milyen nemi betegsége van. Ha tényleg fiatal vagy és helyes nincs szükséged ilyener. Szaunákban azok ismerkednek akik annyira igénytelenk, hogy máshol nem találnak partnert. Ott a sötétben meg úgysem látszik :D

30/F budapest

2019. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Én a sauna69-et ajánlom, kedvenc helyem, haverokkal szoktunk járni.


25 a

2019. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!