Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik társkeresőn a legnagyob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn a legnagyobb az esélyem hogy 40+ os ként fiatalabbakkal ismerkedhetek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 06:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha nő vagy, akkor pl. itt :)


27F, BP

2020. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Kategóriát azért nézed?

2020. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Semelyiken. A fiatalok a saját korosztályukat kedvelik, te is a sajátodnál próbálkozz!
2020. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Sehol

Fiatalok nem fognak jó esetben vénemberekkel összeállni

2020. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 cseppszi ***** válasza:
19%
Vannak nemzetközi társkeresők - ha nem gond mondjuk az angol. Ott nem nézik úgy a korkülönbséget. Sokan vannak akiket nem zavar a korkülönbség. Sok lány kifejezetten felelősségteljes párt keres ami azért a huszonéves pasikra sajnos nem nagyon mondható el Magyarországon.
2020. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Mit jelent a fiatalabb? 18-22 közt?

Szerintem van esélyed bármelyik oldalon, sok srác az idősebbeket szereti, ahogy én is (nem kérek privit, nem ismerkedem).

De nem csak a kor a lényeg, hanem hogy hogy tartja magát az illető.

Voltam már közel 50-es pasival is, akit max 35-nek néztem.

2020. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiatalabbat 25-38 évesekre gondoltam
2020. jan. 6. 10:58
 8/11 A kérdező kommentje:
De minimum 20 éves
2020. jan. 6. 12:01
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

"Semelyiken. A fiatalok a saját korosztályukat kedvelik, te is a sajátodnál próbálkozz!"

Egyrészt általánosítasz másrészt nincs semmi közöd ahhoz hogy ki hol próbálkozik. Próbálkozni mindenkinél szabad (aki felnőtt nyilván).


"Sehol. Fiatalok nem fognak jó esetben vénemberekkel összeállni"

Miért ne állnának? Vannak fiatalok, akik idősebbekkel akarnak ismerkedni. Másrészt el vagy tévedve, ha szerinted a 40+ egyenlő a vénemberrel.

2020. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Milyen naiv válaszok:) Ha jól tartod magad és/vagy gazdag vagy, szóba állnak veled veled. Puncs.hu-t keresd fel.
2020. jan. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!