Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van a melegeknél, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a melegeknél, hogy a legtöbb idősebb (40-es,50-es korosztály) szinte csak a fiatalabbakkal (18-25) akar ismerkedni? Miért erőszakosak?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem akarok senkit sem megbántani, csak magamon tapasztalom, hogy szinte minden nap az öregek írnak rám, és szinte egytől egyig megsértődnek, amikor azt merem mondani, hogy a saját korosztályommal szeretnék ismerkedni. Annyira agresszíven tudják néha tukmálni magukat. Miért nem ismerkednek a saját korosztályukkal?


27/F (meleg)



2019. jan. 29. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én 40-es pasiként a saját korosztályomat kerestem, és 90%-ban fiatal huszonéves srácok kerestek meg, és mind meg akarta dugatni magát.
2019. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
En nem tudom miert, de mar undoritonak tartom hogy az igenytelen lepukkant 40es zaklat tarskereson, ugy hogy 16 eves vagyok xdd de en mar ki is irom mindig a profilomba hogy nem nagypapit keresek xd
2019. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az a véleményem, hogy melegekből is két típus van. Az egyik, aki a fériasság jelenségéhez is tud vonzódni, a másik, akinek kizárólag alakzatilag vonzó a férfi test, de a férfiasság hozzá (mint személyiség, viselkedés, megjelenés, öltözködés, hajviselet, szőrviselet...) na az nem, az taszító számára, épp annyira, mint akármelyik heterónak.


Ugye sokan úgy képzelik el a melegség témát, hogy valaki vagy totál meleg vagy abszolút nem. A valóság az nem egy ilyen két változós történet. A vonzalomnak több külön összetevője van, nem feletétlen mindenki minden egyes szempontból emilyen vagy amolyan orientációjú.


Ha valakinek nem pálya a férfias megjelenés, akkor hol tud mégis számára izgató, izmos-deltás-magas férfi testet kapni férfiatlan megjelenésben? Hát 18-25 éves babaarcú fiatalkák között. Később már szétrombolja (női megfogalmazásban: sármossá teszi) a tesztoszteron az arcberendezését annyira, hogy akiket a férfiasság taszít, azok abban a korosztályban már nem fognak tudni keresgélni, mert számukra ott már nincs mit. (Kivétel ez alól néhány androgün GQ, MTF.) Hidd el, ezek a fajta melegek a saját korosztályukból előbb választanának egy nőt (pedig nem vonzódnak hozzá), mintsem ránézzenek egy megférfiasodott férfira.


Akikről most írok, az nem egy-két ember, hanem a meleg társadalom harmada-fele.

2019. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is írnak, de nem tapasztalom ezt, szóval lehet csak te kifogtál pár furát (ami nem kor függő) és máris általánosítasz, ami nem jó szerintem.


Illetve a másik, hogy hidd el te se a saját korosztályodat akarod majd szerintem. Én biztos nem azt akarom majd.

F 27

2019. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban lehet valami, amit a második mond. Én nem meleg vagyok, hanem bi, és engem a fiatalos, vékony srácok érdekel(né)nek. De az a tapasztalatom, hogy szinte mindenki más is ugyanígy van ezzel. Mindenki lefelé keresgél, mindenki magánál fiatalabbat akar. Így meg nyilván nem fog jutni mindenkinek. Fenn vagyok a planetromeon, rám is rendre öregek írnak. Rohadt idegesítő. Elhiszem, hogy őket is frusztrálja a dolog, de akkor sincs az az isten, hogy nekem ők bejöjjenek.
2019. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Késői középkorú vagyok, soha nem nyomultam senkire,sehol.Amikor párkapcsolatom volt, sosem én kezdeményeztem,és mindig jóval fiatalabb sráccal éltem.

Mióta ismét fent vagyok portálokon,hiába írom be a keresett korosztályt ( 28-40 ), naponta minimum 8-12 nagyon fiatal ír rám,és nem pénzért kínálgatják magukat. Meg vannak sértődve,ha megírom, kösz nem.17 volt a legfiatalabb.Eszembe nem jutna ilyen fiatallal, hiába nem vagyok lepukkant, de nem égetnék senkit ekkora korkulönbséggel. Egy 22 évessel találkoztam, mert annyira szeretett volna, nagyon jól elbeszélgettunk, órákig,de mivel nekem pont a babakinézet nem jön be, nem lett folytatás.Pedig ő szerette volna, még könnyezett is, amikor közöltem a nemet.

Kedves Kérdező, nem kell általánosítani, sem a mi korosztályunk nem egyforma, sem a Tiétek!

Azért sok sikert Neked !

49 F

2019. jan. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért,amiért az idősödő férfiak sem 40 feletti nőkkel csalják a feleségüket.


Nagyon ritka az,amikor két idősödő ember szexuális életet él a melegeknél.


Több ilyen párt ismerek,úgy élnek egymás mellett,mint a testvérek,mert amikor megismerték egymást mindketten fiatalok voltak.


Viszont vannak fiatalok,akik vonzódnak az idősebbekhez,náluk lehet esélyük,és ők annyira kanosak még,hogy belemennek szinte bármibe,meg tetszik nekik,hogy bárkit megkapnak.


Idővel mindenki erre a sorsra jut.


Sajnos fiatalság,bolondság generáció azt hiszi egész életében fiatal lesz.

Nagyon hamar megszólal a vészharang.


30/f

2019. jan. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a #3-as hozzászólása tűnik nagyon valóság közelinek (kiegészítve azzal, hogy azért bőven vannak a "vén kecske is megnyalná a sót" típusú melegek is)

Azonban ezzel csak egy problémám van. Ez pedig a hosszútávú párkapcsolat fogalomköre. Hisz, ha valóban a melegek kb fele számára a "gyerekarcú", fiatalos, szőrtelen srácok jönnek be akkor a melegek legalább fele számára esélytelen a hosszútávú párkapcsolat. Ugyanis a férfiak többsége 25-30 felé már igencsak elveszti a "kisfiús báját" és inkább lesz férfias. Így a fenti csoport vagy folyamatosan új partnert keres vagy pár évente, de biztosan vált. Ez viszont magában hordozza annak annak a veszélyét, hogy eléri azt az életkort amikor már nem talál olyan fiatalt aki izgatónak találja. Ennek egyenes következménye, hogy magára marad. Tudom, ez sokaknak nem feltétlenül probléma, de merem remélni, hogy van rajtam kívül is olyan meleg férfi akinek fontos a kötődés, a biztos pont az életében (tudom, akkor vegyek inkább egy kutyát XD).

2019. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki a friss húst szereti a fonnyadt helyett
2019. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

rám is mászott már néhány idősebb meleg pasi, pedig nem is vagyok meleg, de tényleg elég agresszívak voltak, amit az ember nem vár el egy bizonyos kor és kontroll felett...

szerintem csak boldogtalanok és ki vannak éhezve, ezért könnyen sértődnek

2019. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!