Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon hol érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol érdemes transz lányokkal vagy valóban igényes CD vel ismerkedni?

Figyelt kérdés
persze kézenfekvő hogy net, ott szoktam de sajnos aki igazán szép és igényes az ritka, és én nem csak szexet keresnék hanem rendes párkapcsolatot így meg szinte esélytelennek érzem a dolgot, őszintén szólva rosszul vagyok attól amikor egy szőrös borostás fószer női ruhában bohóckodik, és sajnos Magyarországra még ez a jellemző, külföldön sok aranyos "lány" van, de hát velük beszélgetésen több nem nagyon jöhet össze. Van valami közösség akár online vagy offline ahol lehetne? nem társkeresőre gondolok elsősorban, hanem ahol rendesen felvállalva lehet ismerkedni olyanokkal akik tényleg így élik a mindennapjaikat
2020. jan. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Én már letettem erről, hogy komoly kapcsolatban legyek velük mert teljesen esélytelen

Maradnak az alkalmi dolgok fizetős kategóriával

2020. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát én ismerek egy pár transz lányt, igaz ők kicsit ismertebbek

Szerintem instagramon tudsz esetleg ismerkedni

2020. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem olyan helyen, ahol nem homoszexuálisok vannak. A transz lányok nem homoszexuális férfiak és fordítva. A homoszexuálisok nagy része nem akar női ruhát hordani, mert a férfiasság indítja be őket és a partnereiket.

(Ez a homoszexualitás kategória.)

2020. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Instagramon ismerkedni... Jaj ne

Jó hogy nem azt javaslod hogy facebookon bökést küldjön a kiszemeltnek

2020. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan nőies megjelenésre törekvő transzlány vagyok.
2020. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Engem is érdekelne az ilyen hölgyekkel való ismerkedés. :)
2020. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!