Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ti szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ti szerettek csókolózni? Ha ismerjedtek hanyadik randin csókolnátok meg a másik srácot?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok és akár az elsőn is :)
2020. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok nekem ez teremti meg az igazi kapcsolatot közöttünk. A randik számától meg ez nem függ.
2020. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is imádok....de most már nincs kivel:(
2020. jan. 7. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert? Mi történt? Akár privátban is leírhatod... ☺☺
2020. jan. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn!
2020. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én csak szexhavert keresek, de a csók szerintem nagyon fontos. Meglep, ha valakinek nem. Beindít, szexi, intimitást ad. F 27
2020. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tanquerey ***** válasza:
100%

Én imádok csókolózni. Hihetetlen módon be tudja indítani az embert, felfokozni a vágyakat a másik iránt. Számomra egy kapcsolatban elképzelhetetlen, hogy úgy teljenek el napok, hogy nem csókolózunk. Egy markáns, karakteres pasival pedig különösen izgalmas és nagyon szexi tud lenni :)


46/F Szhel

2020. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 6-ossal. Én is csak egy szexhaverre vágyom, de mindenképpen szeretnék csókolózni vele szeretkezés közben.


Úgy képzelem, hogy baromi férfias érzés lehet érzéki nyelves csókokat váltani egy helyes pasival.


Bi/F/28

2020. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!