Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk járnátok így valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk járnátok így valakivel vagy be lennétek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tehát én egy transz fiú vagyok (aki nem tudná "lányként" születtem és férfivá változtam.)


Teljesen férfias külsőre is minden és nekem a férfiak jönnek be tehát lényegében meleg pasi lettem ha úgy nézzük.


Még a legutolsó műtétem nem volt meg (tehát még nincs péniszem), de ezen kívűl semmi.. meg úgy általában a lányoknak is bejövök ahogy észrevettem.


Ha esetleg nemleges a válasz elmondanátok hogy miért nem illetve kort légyszi.



2020. jan. 11. 00:15
 1/7 A kérdező kommentje:
és nem tudom hogy amúgy számít-e de én aktív lennék mármint én lennék úgymond az aktív fél a kapcsolatban szexuálisan
2020. jan. 11. 00:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mr Garrison te vagy az?
2020. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nehéz erre választ adni, ha el sem tudom képzelni a helyzetet... Mág távolról sem láttam transznemű személyt... Sem férfit, sem nőt...

Éppen ezért őszinte válaszom: inkább nem! Ne haragudj! 😊

2020. jan. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
A fiúk között nem kevesen vannak, akik a "fiús testű", értsd: vékony, feszesen izmos, kismellű lányokat kedvelik. De csak kb. 10 százalék a meleg, vagy "langyos", aki a fiúkat, vagy őket is szereti. Hagyd azt az átalakítást, amúgy is csak nagyon erős kompromisszumokkal lehet férfiasnak elfogadni azt, amit péniszként kialakítanak, pl. kemény erekció csak mesterséges implantátummal lehetséges.
2020. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DinoEater ***** válasza:
77%
Én szerintem igen, bár ugye ezt csak azután mondanám biztosra, miután láttalak, de nem tűnik lehetetlennek. 19F
2020. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

07:03kor kommentelő! Vagy más is válaszolhat...


Egy művileg kialakított "pénisszel", ami fel sem áll, hogyan lehet élvezni? Lehet egyáltalán?

2020. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kifejezetten bejönnek a transz fiúk 😄 veled azért nem járnék mert én is aktív vagyok, de a transzneműséged egyáltalán nem zárná ki, sőt... 😜
2020. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!