Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már részed olyan párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed olyan párkapcsolatban, vagy volt már olyan érzésed valakivel kapcsolatban, hogy akár egy életet is le tudnál vele élni? Ha igen, hány ilyen volt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ha párkapcsolatban érezted ezt, akkor mennyire működött (mennyi ideig)? És miért ment tönkre?
2018. okt. 6. 19:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, eddig 2 volt, egyik sem vált be :D de még csak 24 vagyok, annyira nem vagyok kétségbe esve :)
2018. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt igen! Egy. Csak elfáradt a dolog, elmúlt. Barátok vagyunk azóta. 5évig tartott
2018. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt, nem tudom hogy képes lennék, egy valakivel leélni az életemet, egyenlőre. Biztos eljön majd az a korszakom is.
2018. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen volt már.
2018. okt. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy. A jelenlegi.
2018. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!