Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más aktívnak is vannak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más aktívnak is vannak ilyen vágyai? Vagy ez gáz?

Figyelt kérdés
Nézegettem filmeket és hát bevallom megtetszettek azok a videók ahol a passzív fél használva van. Ahol szolga és élvezi. Tehát alázatosan sz-p, stb. Csak én nem vagyok pl izmos, nagydarab. Pont, hogy vékony vagyok és aktív. Szerintetek tényleg van akik erre buknak a passzívak közt? Mármint a vágyaimra. Az alkatom szeretik. Azt tudom. Ti hogy vezetnétek fel?
2020. jan. 12. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk hetero vagyok, de így leírva... miket kellene csinálnia a másiknak?
2020. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy egyedül és vannak BDSM kedvelő srácok. Nekem is volt már pár ilyen partnerem. Viszont nehéz eltalálni ki mire vágyik. Van akinek kevés van akinek sok ha használod. Persze megmondani nem fogja. Ennek ellenére 3 állandó srácom van. Velük nekem az vált be, hogy tényleg csak használom őket. Tinik és élvezik és csinálják amit kell. Szóval nem vagy fura. Ja és én is vékony vagyok és még nagy farkam sincs bár erről mást mondanak mások de szerintem nem.
2020. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég sok ilyen passzív van
2020. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg írhat is, akit érdekel, de csak 25 év alatt. Illetve jött egy privi amire reagálnék. A kötözés nem jön be. Az viszont igen ha pl meg van bilincselve a másik de jobban tetszik ha magától tesz mindent. Köszönöm a rendes válaszokat :)
2020. jan. 12. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem BDSM terén a cumcontroll izgatna csak. Elszenvedőként.
2020. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ritkaság :) Én is ilyenekre vágyom :) Szóval ne izgulj! Találni rá srácot, csak macerás :(
2020. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják BDSM. S nem attól leszel jó dom hogy nagydarab szétgyúrt vagy, hanem úgy hogy tudsz irányítani, rá tudsz érezni mikor mit csinálj a partnerrel.
2020. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, 34 passzív, a farkamat nem használom , hozzá sem nyúlok szex közben, csak a partnerem péniszével foglalkozom, hiszen az a dolgom, ö 23 éves a szomszédom, Londonban dolgozik, csak akkor használ amikor itthon van. Azt mondta hogy ha nincs itthon lehetek mással is, csak akkor állják rendelkezésre ha itthon van. Egyébként ő sem túl izmos, viszont nagy a szerszáma.
2020. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!