Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek van köztetek olyan, aki azt érzi olyan lassú tempóban ismerkedne, hogy ahhoz senkinek se lenne türelme?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2020. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gublug ***** válasza:
100%

Hetero vagyok, bocs hogy hozzaszolok.

Nalam ez a helyzet. Nem kapkodok el semmit es az a fajta vagyok - rákként - hogy a gondolatoknak es erzeseknek meg kell erniuk.

Honapok mire egy ismerkedes utan osszejonnek egy csajjal...manapsag nem hiszem h ehhez van turelmuk, mert minimum csok van egy par randi utan...amit nyilvan en is kivanok, de vonzalom es szerelem kozt van kulonbseg..

2020. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok, de szintén kicsit ilyen.
2020. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok. Nem szeretek egyik napról a másikra mindenbe beleugrani.ha találkozok valakivel adott egy kinézet ...de én szeretem tudni mi van mögötte.És ugyanígy ,szeretem ha a másik is látná ki vagyok én.és ez egy - két randi alatt nem derűl ki.
2020. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hmm meglep, hogy vannak akik hasonlóan vannak ezzel. Bár szerintem a kinézet is fontos, az érdeklődési körök, stb. Igazából nem is értem mások hogy tudnak úgy ismerkedni ahogy, akiknek a tempója gyors(abb), mert a cselekményük ha párt keresnek kétesélyes, vagy miután összejönnek valakivel jönnek rá nem az igazi, vagy épp a tempójuknak köszönhetően nem szalasztottak el egy lehetőséget és jó alakulhat. A lassabb ismerkedésben gondolkozás ugyanakkor ahogy sokminden nem választható, lehet próbálni más tempót de abból csak frusztráció lesz.

30/f


Tudva mennyi az esély normális ismerkedésre én inkább barátkoznék de az se egyszerű.

2020. jan. 13. 13:48
 6/17 A kérdező kommentje:
Nyilván aki lassan ismerkedne is lehet párkapcsolata és tévedései is.
2020. jan. 13. 13:50
 7/17 A kérdező kommentje:
És ki mióta van ezzel így? Én volt hogy gyorsabban próbáltam ismerkedni, de arra jutottam, hogy nem sok értelme.
2020. jan. 13. 13:56
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon igazad van kedves Kérdező, nem szabad elsietni. Nem éri meg, mert egy ember egyéniségét nagyon nehéz kiismerni egy találkozásból,de még egyutt élésből is.

Ha az élet hoz ilyen - olyan szitut, ott látszik meg hogyan reagál és ebből lejön, mint ember milyen.

Volt olyan találkozóm, sok levélváltás után, ahol egy jóképű, szimpatikus , elbűvölő srácot ismertem meg. Aztán beultunk egy kávézóba, ahol úgy beszélt a pincérrel, a recepcióssal, mint a szolgájával. Ebből látszik, sokan színészkednek a randin, hogy nyert passzban legyenek. Mondanom sem kell, hogy ez a srác a jóképűségével egyutt azonnal esélytelen volt, mert láttam egy arrogáns és pökhendi, beképzelt ember van a mosolya mögött.

És volt aki csendes, alig szóló srác volt, vele pedig három csodás évet éltem, s ma is élnék, ha nem robbantja szét az érzéseit egy pofátlan alak. De ez már más tészta.


Szóval, inkább lassan, de figyelemmel és törődéssel.

Tudod, lassan járj...:)

2020. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
meleg vag ynem meleg, a szex is az ismerkedés része. én vagyok ezzel h az első vacsora még oké dumálgatva stb, de azért a második randi már az ágyban legyen. ez pl gyors? végül is nem hiszem, legtöbben az első randi végén szexelnek, nem?
2020. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sincs hozzám türelme.. azt hogy nem erőltetem a dolgot sokuk azt hiszi nem érdeklődöm igazán. Pedig nem îgy van, csak nekem idő kell.🤷🏼‍♂️

18p

2020. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!