Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek van köztetek olyan, aki azt érzi olyan lassú tempóban ismerkedne, hogy ahhoz senkinek se lenne türelme?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Mit takar a lassú tempó?

Én mondjuk a netes/viberes lebelezés beszélgetést 1 hétnél tovább nem húzom, ha 1 héten belül valaki nem akar, vagy tud személyesen találkozni, akkor azt ejtem, mert később sem mer, volt már rá példa.

Ha a szex tempójáról beszélünk, azon türelmesebb vagyok én is.

2020. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben gondolsz lassú tempóra? Testiség? Vagy mélyebb témák átbeszélése?


A szexet nem akarnám siettetni senkivel, de számomra megöli az ismerkedést, ha valaki nem képes megnyílni az ismerkedés során és titkolózik, illetve leterel számomra fontos témákat. Én bárkivel képes vagyok bármiről beszélni szinte és azt szeretem, ha erre a másik is partner.


24/F

2020. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt, hogy leterel valaki fontos témákat? :)
2020. jan. 13. 20:11
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok mi az érdekes ?hogy olyan sokan mondják hogy a fokozatosság meg a lassu és értékes ismerkedés sokkal jobb.és amikor ismerkedek egyáltalán nem ezt tapasztalom.
2020. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.és éppen ez is belejátszik hogy nehéz ismerkednem.szin te ciki egy ismerkedős beszélgetős nap a másikkal.
2020. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó válaszoló a szememben az az ember, aki úgy ismerkedik, ahogy azt mindenkinek kellene. Nem fél órás teázóban eltöltött beszélgetésben ismerni meg valakit, ott max az alapvonások és a kezdeti szimpátia alakulhat ki.

De igazán jól csak egy ilyen ismerkedős napon, egy kis kirándulással, vagy közös, hosszabb programmal lehet közelebb kerulni ahhoz, aki szimpatikus.

Egyszer egy sráccal egynapos utazást tettem, ki - ki alapon a Dunántúlra. Vonattal mentunk és észre sem vettuk, hogy már a célállomáson vagyunk, mert végigbeszélgettuk. Sétáltunk, kirándultunk,ebédeltunk, rengeteget beszélgettunk, nevettunk, pedig még egy puszi sem volt, csak este, amikor elköszöntunk.

Két éves kapcsolat lett belőle, sajnos már vége.


Mióta egyedul vagyok, egy hasonló ismerkedésre vágyom,de elszomorít, ami a meleg világban megy....rohanás,ágyból ágyba ugrálás, sokan a nevét sem tudják a másiknak, de lefekszenek vele.


Rengeteg emberi érzést mulasztanak el azok, akik sietnek. Pedig nagyon igaz, hogy turelem rózsát terem !

2020. jan. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azért ugye kell egy alap szimpátia is ismerkedéshez meg az se jó ha a másik pl mondjuk 100 kmre él. Sokszor nem arról van szó, hogy nem ismerkednének az emberek normálisan, hanem arról hogy nem is találnak nagyon szimpatikust.
2020. jan. 14. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!