Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, más is volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, más is volt már szerelmes közületek lányba?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Őket (is) nevezik biszexnek.
2020. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem!
2020. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen
2020. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és kérlek titeket, hogy ne pontozzátok le egymást, minden vélemény és hozzászólás értékes.
2020. jan. 14. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen-
2020. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam szerelmes lányba
2020. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem hasonlót az egyik legjobb lánybarátommal kapcsolatban. Mostanra sokat halványult ez az érzés, és már tényleg "csak" barátként tekintek rá. Azt szokták mondani, hogy az igaz barátság és a szerelem között nincs sok különbség, és ritkán hetero emberek is össze tudják keverni a két dolgot, ha egy azonos neművel nagyon durván megtalálják az összhangot.


Ha nem lennék meleg (ami egyáltalán nem látszik), 100 százalék, hogy összejöttünk volna. Nem akarta elhinni, amikor elárultam neki, hogy egy fiúval járok. Legbelül talán még most is azt hiszi, hogy csak poénkodom. Egyébként semmit nem tud erről a dologról, hogy volt egy olyan időszakom, amikor "szerelmes" voltam belé. Visszafogtam magam, mert tudtam, hogy őrültség ez az egész.


25/F

2020. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!