Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg társkeresőkön az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg társkeresőkön az ilyen teljesen normálisnak számít? Hogyan találjak valakit, ha senkit nem érdeklek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja regisztráltam meleg társkeresőre. Eddig el voltam egyedül, de valahogy rájöttem, hogy mégis csak jó volna találni mostmár valakit. Kis falun lakok. Romeon, és grindr-en is 40km-re vannak a legközelebbiek (mindkettőt kipróbáltam). Hát igen, elég nehéz így ismerkedni. Ehhez képest viszont elég sok mindenkivel csevegtem. Nekem annyira a távolság nem is lenne gond, ha találnék bárki normálisat, aki passzol hozzám, és szimpatikus is, mert busz ugyebár van. De az a gond, hogy mindenki annyira felszínes. Egytől egyig... Volt pár jófej alak, amikor úgy voltam, hogy végre találtam egy értelmes srácot, de nem, mert 1 hétig beszéltünk és utána már semmire nem válaszol. Párral megy egész este a beszélgetés, másnapra már eltűnik, vagy hagy 1 üzenetet naponta. Sokan meg blockolnak, ignorálnak, azok is akik azt írták hogy szimpi vagyok fotó alapján. Akkor nem is igazán értem, miért megy a tiltás, mert nem éreztem úgy, hogy tolakodó lettem volna, perverz vagy hasonló. Mindenkinél próbáltam normálisan megnyilvánulni, viszont én sosem kapom azt vissza amire számítok. Szerintetek érdemes még próbálkozzak ezekkel, vagy inkább hagyjam az egészet? Annyira elegem lett már, hogy lassan úgy leszek vele, hogy jó egyedül is.

22/F


2020. jan. 15. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerős helyzet ez nekem is... Én évek óta fent vagyok, de sokszor úgy érzem hogy semmi értelme :(
2020. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Huh..hát nem akarlak elkeseríteni de ez a magyar valóság!felszínesség,szexmánia....és egyenesnek lenni luxus.az hogy úgy ismerkedni mint két örömre ,vágyakra,nevetésre ,együttöltött órákra ,lopott percekre ,csókokra ,érintésre vágyó ember....az szinte felejtős.sajnos én is ezt tapasztalom...én nem adom fel.te se😉
2020. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már úgy vagyok vele, hogy egyedül is megvagyok valahogyan . . . Remélem ez majd változik, de mondjuk egyelőre úgyis jobb lenne a tanulmányaimmal törődnöm. (+Titokban szeretni valakit, az olyan rossz érzés. Mármint nekem az lenne a rossz, hogy kell hazudozzak, ha vele találkozok)
2020. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De azért peresze jól esne nekem is egy kis törődés. (#2es vagyok)


20/f

2020. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
* 3as (és 4es) voltam xd (aközben posztolt miközben írtam és nem láttam 😅
2020. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Már nem vagyok fiatal, de mikor társkeresőztem, minden portálon ez volt, és minden korosztály ezt csinálta. Szerintem csinálja is.

Volt két párom, akiket ennek ellenére Rómeón ismertem meg, több évig éltem mindkettővel kapcsolatban,de egyik sem tudott nyugton maradni...sajnos a hűtlenség.

Utána megint próbáltam, de az az érzésem, sokan csak unalomból vannak fent, vagy a másik véglet, a nagyon nyomulós,azonnal költözni akaró, ilyenbe is belefutottam,ráadásul pont egy 20 évesbe.


Most már nem vagyok fent sehol, csak itt olvasgatok, s ha olyan kérdés jön, akkor megpróbálok válaszolni, magam tapasztalatával segíteni. Sajnos belőlem a két hűtlen srác és a többi link egy cinikus oldalamat hozta elő, magyarul senkinek semmit nem tudok már elhinni,csak ha idővel bizonyít.


De azért azt mondom, ne add fel, de kis faluból nagyon nehéz ismerkedni és kiszakadni. sajnos.

2020. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 1 hét alatt 3 ember szivatott itt be. Írt rám privit. Csinálta a képeket amiket kértem magáról majd facebookra mentem velük majd bamm váratlan tiltottak. Miért? Sose tudom meg... Egy normális megbízható passzív szexhavert akarok csak... Nem sok...
2020. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez ott normálisnak számít.

Sajnos nem lehet ismerkedni senkivel sem, ha nem rögtön szexet akarsz.

2020. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Oh az esélyt add meg neki, hogy megismerkedsz valakivel, aki nem ilyen tipikus. De tény, hogy manapság szinte senki nem kíváncsi "rád" mint emberre. Csak egy húspiac az egész. Ha nemet mondasz az alpári szexuális ajánlatra még el is küldenek az anyádba. De ha össze is jön, akkor meg mennek a hazugságok, hűtlenség. 😂 24/F
2020. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magamat olvasnám. Én is egy faluban éltem és ugya ez volt a helyzet. Aztán felköltöztem Pestre és azért itt kicsit másabb. A többség itt is felszínes, de azért vannak normálisak is.
2020. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!