Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek vannak köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek vannak köztetek olyanok akik vallásosak, homoszexuálisak és szoktak ismerkedni? Nehéz nektek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Aki vallásos, nem homár.
2020. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem a hitközösségben ismerkednek :) Vallás nélkül is van egy csomó meleg, biszex aki rejtőzködik és nem meri felvállalni saját magát. Az ember élete viszont olyan amilyennek alakítod, ha nem csinálsz semmit akkor ne csodálkozz ha semmi sem történik veled.
2020. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én muszlim vagyok, és meleg. :)

Nem mondanám, hogy nehezebb számomra párt keresni mint bárki másnak. Mindenkinek nehéz. Viszint azt vettem észre hogy a vallásos melegek inkább maguknak állítanak falakat mikor párkeresésre adják fejük. Nem kell félni az Istenedtől. Azokat a könyveket emberek írták, az emberek meg tudjuk milyenek. Legyél muszlim vagy keresztény vagy bármi más, a vallásunk a szeretetről szól! Szeress másokat de sose felejts el magad is szeretni.<3

2020. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a #3-assal. Sajnos a jövő közösségek általában elfelejtetik, hogy az ő Istenük a szeretet Istene, és inkább kiutálják a melegejet (adott esetben magukat), ami szomorú.


Én egy ideig próbálkoztam keresni, de normális embereket sajnos nem igazán találtam :/ Mindenki (tisztelet a kivételnek) csak szexet akart . . .


20/f

2020. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hívő keresztyén voltam, mikor a 20-as éveim elején tudatosult bennem, hogy nem igazán érdekelnek a lányok, hiába próbálok velük ismerkedni. Onnantól kezdve még jó pár év kellett ahhoz, hogy el tudjam magam fogadni. Jobb híján társkeresőkön próbálkoztam, de az nem igazán az én világom... Szerettem volna olyan párt találni, akinek szintén hívő. Tudtam, hogy léteznek ilyenek, csak valahogy az én gyülekezetemben nem voltak. Aztán végül is megismerkedtem valakivel a már említett társkeresőn, és több mint egy éve egy párt alkotunk. Ő nem hívő, és azóta sajnos nem járok rendszeresen gyülekezetbe, de ettől még továbbra is fontos a hitem. Nyilván nem díjaznák túlságosan a gyülekezetben, hogy ez a helyzet velem, úgyhogy nem is vertem nagy dobra, egy-két emberen kívül senki nem tudja. Nem mondom, hogy ez egy ideális állapot, de egyelőre ez van.
2020. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdésedre válaszolva: igen, elég nehéz. Én nagyon nehezen éltem meg ezt az egészet. És persze ment az állandó vívódás, hogy kizárja-e egymást a kettő. De mióta megtaláltam a páromat, már nem vívódom ezen különösebben.
2020. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak, én katolikus vagyok, barátnőm protestáns :DD Vannak nyilván nehézségek, személyes kedvencem az, amikor nekem megmondja vmi random ember aki nem is ismer, nem ismeri a Bibliát, nem vallásos, hogy a pokolra jutok xD
2020. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti férfi vagyok, és nagyon örulnék egy ilyen meleg társnak!

Értelmes és komoly pár,ezt kértem új évre az élettől !

2023. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!