Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azok a fiatal melegek akik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal melegek akik az idősebbeket kedvelik miért pont az idősebbek jönnek be?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

- Apakompexus

- Szolgalelkűség

- Eltartják őket

2020. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert ők tetszenek nekik.
2020. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Az 1. Tokeletesen megvalaszolta
2020. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Idős vagy idősebb?

Nem mindegy :)

Idős (+50-os) nekem nem nagyon kéne.


Idősebb. (5?, 10?, 15?) Évvel idősebb.

Ha jól karban van tartva elöbb megnézem mint a fiatalokat. :)

22/F

2020. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én is az idősebb pasikat kedvelem, 30+, de 50 alatt.

Jóval férfiasabbak, velük jobban megtalálom a közös hangot, mintha a saját korosztályom lenne, talán mert érettebbnek érzem magam.

De miért kell ezen csodálkozni? A hetero tini srácok is odavannak a Milfekért, az sem ritka, sőt...


Én amúgy nem apakomplexusnak nevezném, hanem gerontofilnek.

(Azokat az embereket hívjuk gerontofil-nek, akik szerelmi vagy szexuális partnerüknek náluknál jóval idősebb embert választanak. A gerontofil vonatkozhat nőre és férfira egyaránt.)

2020. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mind a három korai huszonéves párom azt mondta, hogy sokkal jobban megérti velem magát, mint a korosztályával.Lelkileg mindegyik koránál érettebb volt,felfogásuk is komolyabb, bár a kinézetuk fiús volt.

Igaz, hogy én maximálisan egyenrangúnak vettem őket,ha szolgalelkű, vagy apakomplexusos lett volna akármelyik, nem jön létre évekig tartó egyuttélős kapcsolat.

Nem is ebből volt a gond, hanem abból, hogy a hűség egyiknek sem volt a bakancslistáján.

Mind nálam idősebbért hagyott el,persze ma már egyik sem ebben az új kapcsolatban van...Léptek tovább.

Egyébként két éve próbálkoztam a saját korosztályomnál, abszolút kudarc, viszont a fiatalokkal nem lenne gondom ismerkedés terén,de azért talán jó lenne ,ha nem két - három évre alakulna egy kapcsolat.


De biztosan van, aki az 1 -es válaszoló kritériumai szerint választ, és a legtöbb az eltartatni akaró, vagy pénzközpontú srác.Akik lehet, hogy nem is melegek, hanem heterok, vagy biszexek, csak éppen nem mama, hanem papahotelben érzik jól magukat :)

2020. jan. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Utolsóhoz : lemaradt, hogy 49 éves aktív férfi vagyok :)
2020. jan. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két fiatal nem marad sokáig együtt.

Az egyik idővel "élni akar".

2020. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idős, önmagára igényes (50+) full passzívokat kedvelem. Nincs apa komplexusom és nem is tartatom el magam.21F
2020. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!