Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfias passzív srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfias passzív srácok kapcsolatot vagy kalandot kerestek inkább? mennyire nehezen találtok aktívat, milyen elvárásokkal?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak és kizárolag kapcsolatot! (Komoly, akár életre szólót).


Nekem mondhatni nincsenek elvárásaim külsőleg, mert pl tetszett már magas srác is alacsonyabb, vékony vagy épp kicsit dagibb srác is. :).


Fogjon meg valamiben :)


Nálam a belső egyéniség sokkal fontosabb.


(Pl.: legyen vicces. (Plusz 100 pontot ér)) :D,

legyen törődő, és tudjon komoly is lenni. (Tudjon őszíntén és nyíltan beszélni az érzéseiről) stb.

2020. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Új vagyok itt, és aktív.

De ha volna egy kedves, komoly gondolkodású passzív, olyan, akinek nincsenek fétisei, nem vár semmilyen dom viselkedést és nem anyagias, akkor biztosan örömmel olvasnám.

Mióta ismét szingli vagyok, a passzívak körében nem nagyon látom,hogy komoly kapcsolat ,mint opció szóba jönne.

Alkalmi, sokszor kapkodós szex és ennyi. Illetve erre van igény,de én nem megyek ilyenbe bele.


És bizony, aktív oldalon is bele lehet fáradni a keresgélésbe....

2020. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is az ilyen passzívakat szeretem ...és szeretnék valódi ismerkedést férfias passzív pasival sráccal.
2020. jan. 26. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok, csak kapcsolat érdekel :)

És hát na, nem volt még kapcsolatom, szóval eléggé nehezen :D

2020. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok

Rá kattintottam a kérdésre nagyon érdekeltek volna a válaszok.

A kérdezett kategória létezik csak épp mind kalandot keres, tapasztalatom szerint.

Ha nem így lenne már nem lennék szingli.

2020. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bi/18/uni vagyok ( most épp nem keresek senkit) de keresnék akkor 100 % hogy hosszú kapcsolatot keresnék. És egyetértek a 1 esel nekem is ugyanúgy nagyon fontos hogy vicces legyen, megértő, de a hűség a legfontosabb számomra ha fiúról ha lányról van szó.
2020. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!