Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfias passziv srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfias passziv srácok mennyire nehéz párt találnotok illetve legtöbbször milyen kapcsolatot kerestek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Alkalmit keresek mindig, szinte lehetetlen úgylátom
2020. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon szeretném ha egy fiatal srác orálisan kielégítene.
2020. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én csak alkalmit keresek/nék, orál vagy másikra 26f passziv
2020. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én még kezdő vagyok, így sok siker nem volt, pár flört pasival, de még egyik sem fogott meg vagy leginkább az szokott baj lenni, hogy én full passzív vagyok, full aktívat nehéz találni, minidg megy az alkudozás, hogy ő is bekapná azért... Én férfias pasit keresek, aki meg is maradna azon az oldalon.

Inkább barátság extrákkal keresnék, szóval, ha mindkettőnknek bejön a dolog, rendszeresen karbantartanánk egymást, úgy, hogy mellettem azért nem d*gja végig a fél várost, nem szeretnék elkapni semmit.


30/F

2020. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

22 éves, inkább passzív, férfias srác vagyok...


Egyéjszakás nem kifejeztten érdekel. A korom ellenére céltudatos és határozott vagyok, inkább személyiséget és kapcsolatot szeretnék elmélyíteni.;)


Nyitott vagyok barátságra és ha úgy alakul kapcsolatra is.:)


Szexet elég egyszerűen találnék, amit tényleg szeretnék azt nem nagyon.


Lehet írni nyugodtan privátban:"). - szívesen dumálok

2020. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem manapság nagyon nehéz normálisat találni. Én például szerintem nem vagyok férfias és volt már akinek emiatt nem jöttem de megpróbálom nem feladni.

Szexkapcsolatom nem sok volt és szerencsére, van olyan amit bánok így már nagyon nehezen mennék bele alkalmiba. Lehet csak nekem voltak rossz tapasztalataim alkalmik terén, de az hogy egy pasi elhív valakit alkalmira és a saját higiéniájára nem képes figyelni, megmondom őszintén, de nagyon visszataszító.


Alkalmikból egy jóidőre elegem lett. Főleg kapcsolat lenne a jó egy olyan emberrel, akivel bármit meg tzdok beszélni, nevetünk, szabadidőmet eltölthetem stb.

Nem kérek az önző emberekből, azokból akik a végén szakításkor mondják a szemedbe hogy te mit basztál el, és magukról semmit nem mondanak csak listázzák TE miben vagy szar.


Gondolkozok is külföldön egyébként elég erőteljesen bár tisztában vagyok a nyugati meleg kultúrával. :)

2020. jan. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

22 éves inkább férfias és inkább passzív srácként komolyat szinte egyáltalán nem találok.

Szexre sok mindenki vehető lenne, azt könnyen találni, de azt meg én nem szeretnék. Sosem volt ilyesmiben részem és nem is szeretnék komolytalan hülyeségekbe belemenni.

Egyelőre tehát marad a várakozás aztán majd hátha jön valaki.

22/F

2020. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!