Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsaltam a párom, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, mi a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy történhetett meg. Mindig is undorítónak találtam az ilyen embereket és most én is ugyanezt csináltam.

Nem is értem magam, mert soha nem voltam ilyen. Még alkalmi kapcsolataim sem voltak soha. Nekem a párom volt az első és nagyon boldog voltam vele. 4 éve éltünk együtt. Én 22 vagyok ő pedig 31.

Nagyon megbántam amitt tettem és tényleg, szörnyen érzem magam.

El akarom mondani neki, de félek, hogy szakítani fog. Tudom, hogy gondolkodhattam volna előbb is, de mostmár nem tudok mit csinálni.

Voltatok már ilyen helyzetben? Szerintetek ez megbocsátható?


2020. jan. 29. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én álláspontom: ha igazat mondanak, könnyebb megbocsátani, mintha évekig titkolóznak és valahogy kiderül.

De úgyis lesz olyan, aki azt mondja titkold el.

Mindenesetre joga van eldönteni a párodnak, hogy ennek tudatában veled marad vagy sem. Ha igen, akkor tényleg szeret. Ha nem marad, akkor ezt is meg kell érteni, mert ha te így szereted őt, hogy néha érthetetlenül megcsalod, akkor meg meg se érdemled.

Szóval ha elmondod, bárhogy is alakul, meg lehet érteni a párod.

2020. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor nem ritka ám, hogy a párja is megcsalta a másikat, csak benne nem keltett bűntudatot, nem tartja fontosnak közölni. Az okot nem írta a kérdező, de semmi sincs ok nélkül. Lehet nagy a táv, lehet valami egyéb nem oké...
2020. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom hogy beszéljétek meg. Nem feltétlenül szakító ok, de biztos kell majd egy kis idő hogy túllépjetek rajta.
2020. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem bocsátanam meg
2020. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Álszentség a megcsalás megbocsáthatatlannak tartása. Nem azt írom, hogy jó dolog, de nem szokott ok nélküli lenni, ami okról a megcsalt nem mindig tehet, de jó emberismerettel lehet tudni sok esetben ki kivel jön össze...


Azt nézve, hogy a párkapcsolatok igen nagy százaléka nem tart örökké, esetenként pl egy fél évig tartó párkapcsolatban, ami ráadásul távkapcsolat, vagy akár egy több éves párkapcsolatban nincs min csodálkozni, ha ilyen történik és ezt úgy írom, hogy én se tartom jónak és soha nem tettem ilyet!

2020. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy le fogtok pontozni de úgy gondolom, hogy:


Ha te szemszögedet nézzük, ha megtetted, valami oka van, valami hiányzik a kapcsolatodból. Aki igazán szeret valakit és jól érzi magát a kapcsolatban, nem lép félre.


Párod szemszögéből nézve, egyezek azzal, hogy joga van eldönteni, hogy veled marad-e. Biztos, hogy fájni fog neki.


Én nem bocsájtom meg a félre lépést, mert én sosem tudnám megtenni a párommal.

2020. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Egy idősebb barátom azt mondja, kétféle meleg van, a megcsalós és a megcsalt. Csak idő és helyzet kérdése, hogy ki mikor, melyik státuszban van éppen.


Volt egy barátom,párom, akit a világon a legjobban szerettem, mindent megadtam neki. Mégis megcsalt, ocsmány módon, lelkileg nagyon megalázva.

Csendben szakítottunk,de megmondtam, soha nincs visszaút. Fél év múlva lelkileg tönkremenve könyörgött nem egyszer, de nem kezdem el. Már nem haragszom, inkább sajnálom.

De aki egyszer megteszi......

2020. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első kommentelővel értek egyet, szerintem jobb a megcsalást megbeszélni a pároddal, mint titkolózni. Ne hibáztasd magad, mindenki csinál hülyeségeket ilyen-olyan formában, és ugyan nem ismerem a kapcsolatotokat, de az én tapasztalatom az, hogy kommunikációval sokmindent meg lehet oldani. :)
2020. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

El kellene gondolkodnod hogy miért történt, és mi az amit máshol keresel. Ha nem találsz semmi hibát a kapcsolatotokban és szimplán csak hülye voltál vagy ki akartad egyszer próbálni milyen mással (hiszen azt mondod neked ő az első) akkor szerintem ne mondd el. De csak akkor ha: többet nem teszed meg, vele akarsz maradni örökre.

Ebben az esetben ez a te terhed lesz, ne rakd rá az ő vállára a te hülyeséged.

Ha van valami oka a megcsalásnak, hiányzik valami a kapcsolatotokból, vagy nem vele képzeled el az életedet akkor mondd el mert joga van tudni.

2020. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szar szöveg, hogy "Hát ha megcsaltad akkor az igazából az ő hibája, mert oka van mert valami nem volt ok!" Ha valami nem ok akkor azt meg kell beszélni nem félrek*rni. Ha meg nem megy akkor szét kell válni és keresni olyat akivel megy. De az, hogy hát jó ez így de azért dugok párat mással is az a legundorítóbb dolog amit a pároddal tehetsz.


Ettől függetlenül hasonló helyzetben én is szeretném tudni. Persze azonnal vége lenne részemről mindennek de meg tudnánk beszélni és talán még meg is tudnék bocsájtani. Viszont ha úgy derül ki a dolog akkor az megbocsájthatatlan. Legalább annyi gerinced legyen, hogy vállalod a felelősséget.

2020. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!