Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsaltam a barátomat, hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, hiába zaklattam semmit nem csinált de most lehet megbocsájt nekem? F/22

Figyelt kérdés

A barátom elutazott 10 napra a családjához. Én nem vagyok jóban a szüleivel úgy hogy nem mentem,de ebből nem csináltunk nagy ügyet. Ezután mentünk volna ki Angliába és a karácsonyt is már ott töltöttük volna. De amíg ő távol volt én elmentem a haverjaimmal bulizni. Egész héten bulizni voltam, munka után mentünk is a srácokkal. Aztán egyik ilyen alkalom során részeg voltam és haza kísért egy barátom busszal. Ez a barátom biszexuális. A lakàson megtörtént a dolog,szexeltünk. De reggel már ott sem volt a haverom, nem tudtam ő mit gondolt a történtekről,de hiba volt. Azon a héten vasárnap hazajött a barátom a szüleitől. Nem akartam neki elmondani, hogy mit csináltam. De amikor szexelni akartunk akkor kibukott belőlem és elmondtam. Ahhoz már nem lett volna merszem,hogy később derüljön ki és én meg közben mással is voltam amíg nem volt itthon. Lelkiismeretfurdalásom is volt. Nem akartam megcsalni,de az alkohra sem foghattam hosszabb ideig,mert azonnal rám förmedt,hogy ez nem mentség! Szakítottunk,elküldött a halál fa,,,,ba. A ruháimat ő pakolta össze még az utolsó rezsit sem kellett befizetnem,ő fizette ki. A képeinket amiket én rakattam keretbe és hívattam elő azokat széttörte,leszedte a falról. Rájuk taposott. A ruhàkat amiket kapott tőlem kidobta a kukába, a könyveket nekem dobálta, az óràját is amit kapott tőlem és mindig magán hordta, a takarónkat is nekem vágta, a lepedőt is. Közben kiabált,hímri,,,ak nevezett és azt mondta betöri az orromat ha a szeme elé kerülök ezután. Ez majdnem két hete volt,nem tudom pontossan. Azóta többször is voltam nàla,hogy megbeszéljük,bocsànatot kértem tőle,de nem engedett be a lakásba. Hiába csöngettem vagy kopogtam az ajtón. Ha rugdostam azthittem majd kinyitja,de csak a szomszéd szólt,hogy ne hangoskodjak. Panelban laktunk. Hétfőn voltam nàla és akkor végre beengedett a lakàsba,tudtunk beszélgetni is. De nagyon rideg volt velem. Bocsánatot kértem tőle mindenért, azt is mondtam,hogy szeretném ha újból kezdhetnénk,nem fog előfordulni mégegyszer ilyen. Azt mondta,hogy szeretne nekem megbocsájtani,de undorodik tőlem ha meglát. Közben meg elsírta magát. Most akkor undorodik tőlem tényleg? Nem akartam neki ekkora fájdalmat okozni. Nagyon sz,,r érzés volt úgy látni őt. Soha,egyetlen egyszer sem sírt még miattam ez idáig. Alig beszéltünk 20-25 percet aztán elzavart azzal a szöveggel,hogy takarodjak el és ne csináljak magamból hülyét,hogy mindennap az ajtót dörömbölöm nála. Mondtam neki,hogy azért gondolkozzon rajta és bocsásson meg nekem,de akkor nem vàlaszolt,megrázta a vállát,meg rázta a fejét. Tegnap este nem mentem hozzá,amúgy utána is próbálkoztam,de vagy nem volt otthon még vagy csak nem akart ajtót nyitni. És tegnap meg nem mentem ugye,erre kaptam tőle egy rövid SMS-t,hogy még gondolkodik mi legyen,köszöni,hogy nem csinálok magamból tovább hülyét,a szomszéd már nagyon pikkelt rám. Ennyi! Szerintetek akkor megfog nekem bocsájtani? Már nagyon szeretnék vele beszélni,kérdeztem SMS-ben hogy mikor beszélünk?találkozunk? De arra nem vàlaszolt semmit. Most hogyan tovább? Meddig kell várnom? Hogyan tehetném jóvá? Már nagyon nehéz így,nélküle. Nagyon szeretem őt.


F/22 F/27


2017. nov. 3. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Azzal hogy megcsaltad, egy hatalmas törést okoztál benne. Hagyj neki időt hogy mérlegeljen, végig kell gondolnia hogy mi és miért történt. Ha meg is bocsájt, tudnia kell hogy ilyet mégegyszer nem teszel ilyet vele.


Most tettekkel kell újra elnyerned a bizalmát, nem szavakkal (ha ígérgetsz, könyörögsz, és zaklatod csak rosszabb lesz neki).


Képzeld el hogy a megcsalással egy falat döntöttél le (a bizalom falát) ami most romokban áll és neki kell visszaépítenie. Ha sikerül akkor minden rendben lesz - de ehhez sok idő kell. Minden egyes üzenettel amit neki küldesz egy újabb téglát löksz ki a helyéről. Várj türelmesen amíg összeszedi magát és a gondolatait.

2017. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem 1'es hogy mire gondolsz,de ez nem hülyeség? Hogyan tudná egyedül megoldani,hogy újra bízzon bennem? Nem gondolom,hogy egyedül majd jobb lesz neki most még.Mitő lenne jobb? Úgy képzeltem el,hogy ad nekem még egy esélyt és vissza mehetek hozzá,ugyan úgy éljük együtt az életünket ahogy eddig. Nem akarok rá mászni,lerohanni vagy nyomulni rá,egyedül hagyom ha kell,de nem így. Nekem ez nem jó és neki sem,csak kitalálja,hogy időre van szüksége. Mitől lesz jobb később? Nem értem komolyan.
2017. nov. 3. 13:19
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Tudod nem kellett volna megcsalni:) ezután teljesen érthető a reakciója.

Remélem nem bocsájt meg, jobbat érdemel nálad.

2017. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nos életemben nem adtam tanácsot homoszexuális embernek. De ezt rossz helyre írtad ki. Vagy nők tanácsa is érdekel ? Én nem tudom ez pasiknál hogy van. Bár mindenkinél más.

De gondold magad a helyébe. Ha ő csalt volna meg. Ne mondd hogy te hagynád hogy nálad lakjon stb.. Idő kell neki. Nem vagy számára közömbös hiszen be engedett és sírt ahogy írtad. Sőt mikor nem mentél írt is smst. Szóval ha szereted hagyd magára egy kicsit. Át kell gondolnia, hogy szeret e annyira hogy meg tudjon bocsájtani. Át kell gondolnia hogy bízhat e benned ezek után. Szóval sok mindent át kell gondolnia. És azt nem tudja úgy ha minden nap zaklatod meg írkálsz neki. Ha szereted akkor várj türelemmel. Idő kell az ilyen dolgokhoz.

2017. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk azert kellene egyedul hagyni, hogy lenyugodjanak az erzesei es kitalalja mi legyen tovabb. Indulatbol gondolok te sem szeretned, hogy donstson. Arrol nem is beszelve, hogy duhos rad es addig jobb elkerulni, mert attol nem.mulik el a duhe korabban
2017. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
De aranyosak lehettek 😀 drukkolok neked és neki hogy minden ok legyen
2017. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mit kell gondolkodni hetekig azon,hogy szeret-e annyira,hogy adjon nekem egy esélyt? Most lehet kevés empátia szorult belém,de akkor sem értem. Szerintem direkt húzza az időt, aztán mégis kidob vagy megbocsájt. De megbocsájthatna azért már. Nem tudom meddig várjak,meg hogy mire is várok pontosan? És nem vàlaszol arra,hogy mikor beszélhetünk,találkozunk? Ezt is direkt csinálhatja! Meg hogy nem enged be a lakásba. Elhiszem,hogy sz'ul esik neki,és megbántottam,de én egy két nap alatt eldöntöttem volna,hogy akarom-e folytatni vagy lezárom a kapcsolatunkat és pontot teszek a végére. Értitek nem,hogy mire gondolok? Nem tudom mire számítsak tőle.
2017. nov. 3. 14:23
 8/19 A kérdező kommentje:

Homoszex kategória,de ettől függetlenül nők tanácsát is elfogadom,nincs ezzel semmi baj!


Őszíntén szólva nem akarok megbotránkoztatni senkit,főleg nem a barátomat,de nagyon idegesítö,hogy ennyire szenved. Sajnálom,rossz volt sírni látni,bűntudatom van, de próbálkoztam,bocsánatot kértem, mi a f'"ra várunk még? Csak a sebeit nyalogatja,az helyett hogy velem beszélne és meghallgatna vagy nekem mondaná el,hogy mi a baj és nehéz feldolgoznia. Ha ott vagyok mellette már rég túl lennénk ezen és bízna bennem. Ennyire ismerem önmagam és őt is.

2017. nov. 3. 14:28
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha az én párom lennél lelkileg összetörnék ezután és biztos, hogy hetekig rád sem bírnék nézni. Úgy érezném, hogy elárultál és az jutna eszembe sokáig amikor veled vagyok, hogy egy másik sráccal voltál... Főleg, ha ismerem is a másik srácot.


Ha fel tudtam dolgozni nagyjából, akkor kezdenék csal veled újra beszélni (már ha kezdenék).


Én mindenképpen arra kérnélek, hogy szakíts meg azzal a "barátoddal" minden kapcsolatot, akivel lefeküdtél, ha magadtól nem veszed ezt. De igazából számomra az lenne az igazi, ha ezt te "magadtól megtennéd" és nem kellene, hogy ezt kérjem tőled.

2017. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Ocska vagy. O sokkal jobbat fog talalni nalad. A megcsalasra nincs mentseg, merlegeltel volna elobb.
2017. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!