Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, elmondanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
A párom által okozott csalódások és sértések vezettek engem ahhoz, hogy egy másik férfival csókolózzak.(Ő ezt nem ismeri be, hogy ő is hibázott) Nem mondtam el neki, mert egy idő után rájöttem, hogy ezt nem csinálhatom és megszakítottam minden kapcsolatot a a másikkal. Most viszont kiderült és a párom szakított velem. Én nagyon megbántam, tényleg, szörnyen érzem magam, és Vele akarok lenni. Már meg akarta kérni a kezem és boldogan igent mondtam volna, de ez most mindent elrontott... Férfiak, voltatok már ilyen helyzetben, és megbocsátottatok. Nők véleménye is érdekel!

2013. szept. 15. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szép volt, többet nem jövök!
2013. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kolosszus22 ***** válasza:
Most erre mit lehet írni? Hamarabb kellett volna gondolkodni. Tanulj belőle, következő kapcsolatodban ne kövesd el ezt a hibát!
2013. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez a legszebb. Ha egy nő megcsal valakit, akkor is a férfi a hibás. Ezek után tudod ki venne el r1banc...
2013. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Erősen kompromitáló a véleményem az eféle cselekedetről...
2013. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van véleményem, de megint bannolnának, ha leírnám. Mit kéne neki amúgy beismernie? Jaj drágám, én kérek elnézést, amiért megcsaltál? :D
2013. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, hogy ezeket megkapom... Tudom, hogy mekkora rossz dolgot tettem, és nem őt hibáztatom, de voltak előzményei, amelyek tényleg komolyak voltak. Nem olyan nő vagyok, aki nem látja be ha hibázott, egyszerűen csak tudom, hogy ha ő nem ilyen velem, meg sem fordul a fejemben...
2013. szept. 15. 17:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan emberre nem használjuk a párom kifejezést,akivel problémáink vannak és meg is csaljuk őt..de ez csak kis stilisztikai dolog volt.

Nem azzal van a gond,hogy megcsalod,mert érzed hogy nem jó,hanem azzal hogy nem szakítasz vele,ha már nem jó,kényelmetlen és megszokás csak.

Kétségeid voltak...(csalódtál benne,sérteget stb)Ne menj hozzá..ezt súgja a szíved. Hallgass rá.A miértek nem fontosak.

2013. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és többet ne csinálj ilyent a jövőben. Én megszopatnálak szószerint és többet hozzád se szolnék, csak egy búcsúszoptatást fértetnék bele, mert sokáig voltunk együtt.
2013. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Korábban már kiírtam ide, hogy mit tett velem... Akkor ott olyanokat kaptam válaszul, hogy egyértelmű a szakítás, de volt olyan aki azt írta gondoljam át. Átgondoltam, és megbocsátottam neki. Szóval most egyszerűen annyit kértem, hogy mondjátok el a véleményeteket arról, hogy megbocsátanátok-e, átgondoltnátok-e ha azt látnátok, hogy megbántam, és azon vagyok, hogy bebizonyítsam, szeretem...
2013. szept. 15. 17:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És ilyenkor jön az,hogy ha valamelyik fél hibázik,rögtön csaljuk meg... :) Nem ám hogy megbeszélnétek,nem.Ezt sohasem értettem,sem akkor ha nő teszi,sem akkor ha férfi.Ez a legesleggusztustalanabb dolog. Ugyanis szerintem egy kapcsolatban mindent meg lehet oldani,meg lehet javítani ADDIG ameddig nincs megcsalás!!! Én nem bocsájtanék meg. Megcsaltad. Honnan tudja,hogy nem fordul elő máskor sem amikor éppen rossz napja van stb? Egy kapcsolatnak ez a lényege,hogy lehet nem úgy viselkedik a párod ahogy ezt te mindig elvárod,de ha már elkövetett hibát legyen az kicsi vagy nagy,nem kell rögtön félrekacsintgatni.

Egy kapcsolat addig menthető és javítható ameddig ha ne adj isten rosszban is vagytok,de nem csaljátok meg rögtön egymást,mert akkor tényleg szeretitek egymást és kitartotok egymás mellett.

2013. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!