Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találkoztatok olyannal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok olyannal, akivel neten kommunikáltatok és vagy ki se mozdul otthonról, mert introvertált, vagy szorongó stb vagy kimozdul ugyan, de gyakorlatilag lehetetlen vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

Találkoztatok olyannal, akivel neten kommunikáltatok és vagy ki se mozdul otthonról, mert introvertált, vagy szorongó stb vagy gyakorlatilag lehetetlen vele ismerkedni annak ellenére, hogy kimozdul, de szélsőségesen zárkózott, szóval maximum dolgozni megy el és senki új embert nem akar megismerni.


Ez a kérdés elsősorban melegeknek szól.


Én találkoztam már ilyennel neten is, aki azt mondta dolgozni se képes a gátlásai miatt, de ismerek olyat is, aki dolgozik ugyan, de véletlenül se ismerkedik senkivel.


2020. jan. 31. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem is egy ilyen meleggel beszélgettem, mind értékes emberek voltak,de egy korábbi lelki megrázkódtatás miatt lettek bezárkózóak.

Az egyik, meglepetésemre, maga ajánlott fel két hét után, hogy élőben találkozzunk. Hihetetlen értelmes,jóképű srác volt, négy órán át beszélgettunk , nálam. Sokat oldódott a viselkedése, amikor elment ,szorosan megölelt és megköszönte,hogy beszélgettem vele. Később írta, hogy lett barátja és boldog vele.

Ez nekem jó hír volt,mert örultem, hogy segíthettem neki.


:)

2020. jan. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát akikre én gondolok nemhogy két hét után, két év után se találkoznának senkivel a gátlásaik miatt.
2020. jan. 31. 08:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök érdekes mert volt pár ilyen srác pasi akikkel beszélgettem és nagyon értelmes meg vonzo volt számomra de egyszerűen nem lehetett ismerkedni vele.
2020. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Az introvertáltság és a szociális szorongás szerintem nem egy és ugyanaz.

Ha szociális szorongás miatt áll fenn ez az állapot, akkor semmiféleképpen nem használ, ha beledobják a mély vízbe. Lassan kell puhatolózni nála, és talán beszélni vele arról, hogy pontosan mitől szorong, ha találkozna a partnerrel. Nagyon zárkózottak ilyen szempontból, szégyellik a szorongásaikat, mert legtöbbször számukra butaságnak tűnő dolgok miatt szoronganak, pl. ha beültök egy kávézóba, akkor folyamatosan az jár a fejükben, hogy mindenki őt nézi, ahogy iszik a csészéből, és azt biztos a lehető legbénább módon csinálja, és bármikor elejtheti a csészét, és akkor még többen fogják őt nézni és megvetni, bármikor félrenyelhet stb. , és ezek egy ilyen helyzetben még erősebbek mert a partner felől is érkezik egy szorongás, hiszen neki imponálni szeretne, azt hogy a szorongáson túl meglássa, hogy ő egy jó ember, és szeretne szeretni, és nem csak a szorongás határozza meg őt. Görcsösen rettegnek a csendtől, ha nem tud egyikőtök sem mit mondani, számukra az nem csak kínos, hanem a pulzusuk is szaporábbá válik a szorongástól. Folyamatosan félnek, hogy valami olyat mondanak, amivel kínos szituációt teremtenek stb., tehát, ha ebbe belegondolsz, annyira hiperéberek, hogy egyáltalán nem tudják magukat átadni az élménynek, hogy egy emberrel találkoztak, akivel talán kölcsönös érzelmeket táplálnak egymás iránt.

Ha erről beszélsz vele, és ha már van köztetek egy alapvető bizalom, akkor erről lehet beszélni, ha elmondja neked, hogy nagyon szégyellős, vagy nagyon fél a találkozótól. Ha biztosítod arról, hogy te a félelmeit nem fogod butaságnak gondolni, vagy olyannak, amit látszólag fél vállról le lehet rázni, akkor szerintem megnyíl neked, és beszél ezekről. Akkor pedig át tudjátok beszélni az elképzelt szituációkat, és biztosíthatod őt arról, hogy nem fog semmi rossz történni, semmi miatt nem fogod elítélni, ha kilöttyinti a kávét, akkor nem fogod szerencsétlennek találni, ha leejti a csészét, akkor sincs semmi gáz, rendeltek másikat stb. stb.

Nagyon szélsőséges szorongások ezek, tehát nem egyszerű ezeket folyamatosan figyelni a részedről.

De általában ők nagyon tisztelettudóak, illedelmesek, intelligensek, szerények és szerethetőek, csak tényleg túl kell nézni ezen a szorongós mivolton, és akkor meglátod te is ezeket.

Nehéz lesz a dolog akkor főleg, ha esetleg már még rossz tapasztalata is volt ezen a téren, és egy találkozó borzalmasan sült el.

Nem kell őket ezért megvetni, igyekeznek, és a szorongásukról sem ők tehetnek.

2020. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Vannak általánosítások abban amit írsz, amit gondolom saját tapasztalatból írsz pl hiperéberek. Inkább az egyik akire gondolok semmit se vesz észre maga körül, nem nézi az embereket, csak azt hogy hova megy, mintha szemellenzővel közlekedne.

Túl vagyok azon, hogy ilyenekkel találkozni akarjak. Lehet te enyhébb esettel találkoztál. Felvázoltál egy elvi síkot, hogy kéne kommunikálni, de az szét is esik amint eltűnik a netről, mert éppen fél éves visszahúzódásba kezd pl. Nem lehet egyszerű nekik. Érdekes ha valakinek van ilyen emberekhez türelme, amikor bonyodalom nélkül is lehet találkozni emberekkel.

2020. jan. 31. 10:02
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

KB. az exemet írtátok le

Ő le szeretett volna húzni engem is erre a szintre, semmi de semmi nem volt jó amit csináltam, pedig szeretett.

Majdnem impotens lettem mellette

Szedte a feszültség oldót,altatót, kedélynövelőt,

Nagyon Nagyon szerettem, ennek ellenére is, próbáltam segíteni rajta de reménytelen.

Amíg tényleg ő nem kér segítséget.

Tapasztalatom hogy nem akarnak ezen változtatni. Legalábbis ő. A nagy ő.

De ez nem ősszekeverendő az ismerkedő oldalon azokkal akik nem vállalják magukat és csak azért nem találkoznak senkivel.

2020. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen találkoztam, többek közt én magam is ilyen vagyok. Nagyon szeretnék hozzám hasonló embereket megismerni, a környezetemben barátságra szert tenni, viszont nehezítő körülmény, hogy nekünk sajnos ilyen téren csupán az internet pöcegödre maradt vagyis a sötétségben történő tapogatózás. Én is kerültem már olyan helyzetbe, hogy valakivel beszélgettem, viszont ahogy a személyes találkozó szóba került gyorsan behúztam a kéziféket és kihátráltam. Ezekben az esetekben a legkevésbé sem a másik személy megbántása a fő cél. Ez egy védekezési mechanizmus a részemről, hiszen egyrészt tudok valakivel beszélgetni, működik a kommunikáció és nem érzem magam elvágva a közösségtől, anélkül, hogy bármilyen atrocitás vagy negatív élmény érne. A másik ok, hogy azért ismerjük ezt a közösséget és azt is tudjuk, hogy a nagy többség mire utazik, a testiségre, a szexuális együttlétre, nyilvánvalóan ez aláássa azt a fajta bizalmat, amit én előzetesen elvárnék. Igen vannak olyan személyek akik barátkozni szeretnének és integrálódni a közösségbe, de ők nehéz helyzetben vannak és mindig is nehéz helyzetben lesznek, nehezebben fognak nyitni mások felé, azért mert a többségnek a szex mindig prioritást fog élvezni. Míg vagyunk mi, akik azért szeretnék megismerni előtte a másikat, megtudni milyen ember stb...Nálam ez a kiváltó ok.
2020. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt azért azt is hozzá kell tenni, hogy a személyes találkozót megelőzi némi netes beszélgetés.És már ebben a szakaszban nagyon sokan eltűnnek, felszívódnak.

Emögött az(is) lehet, hogy több emberrel is beszélgetnek és ezt megunják.

És az is benne van,hogy van egy félsz mindenkiben,hogy nem az van a net túloldalán, akinek mondja magát.

Írogattam már nagyon értelmes , magát 37 évesnek mondott sráccal,amikor a találkozót felvetette, hozzáfűzte, hogy még csak 16 éves,de azt gondolta, ilyen fiatalon nem állnak vele szóba. De hihetetlen értelmes és szimpatikus volt, persze eltűnt, mint a hajnali harmat, mikor rákérdeztem, mi értelme volt kamuzni.


Szívesen beszélgetek,de inkább már csak neten át, pedig nem vagyok sem félős, sem introvertált.


De tény és való, ma minden előtt való a testiség, és főleg az azonnali testiség. Ez is opció,de nem a magunkfajtáknak.

2020. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az ilyen emberek lehet, hogy akaratukon kívül ilyenek, de ez egyféle energiavámpírság.


Nem véletlen a lehet szó. Van akinek "semmi baja" de azt élvezi ha sajnálják, ezért pl folyton panaszkodik és képes ártani is magának hogy figyeljenek rá, de ez már megint egy másik kategória. Münchausen szindrómaként lehet róla olvasni. A fizikálisan ép és egészséges nem ronda, nem hülye emberek se értem miért jobb ha eltartja őket egy vénember, amikor dolgozni tudnának. Hallottam hogy ilyen is van, de ilyennel még nem beszéltem és nem is akarok. Viszont pályakezdők között olyan is van aki már 16 évesen diákmunkával kezdi és olyan is aki túl lusta bármilyen munkához még huszonévesen is.

2020. jan. 31. 12:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, annyi különbséggel, hogy én szívesen kimozdulnék, ha lenne kivel. Csak sajnos nagyon nehezen ismerkedek, nehezen nyílok meg mások előtt, így önszántamból nem nagyon mozdulok ki, legtöbbször itthon vagy a koliban vagyok. Pedig szívesen ismerkednék, csak nagyon nehezen megy :(
2020. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!