Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komolyan én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan én vagyok az egyetlen akinek nem számít a farok méret?

Figyelt kérdés

Egy komoly kapcsolatnál.

Hanem mondjuk a személyiség vagy az ahogyan viselkedik velem. Annyian szoktak rámírni és leírni, hogy amúgy ők fölül vannak 20cmn.. úgy, hogy egyébként nem is kérdeztem. Nyilván valakinek bejön az, ha már előre leírják részletesen, hogy hogyan fogják megranki, de engem valahogy nem

Kezdem azt hinni, hogy velem van a baj, hogy ilyen szinten nem érdekel..


2020. febr. 4. 21:43
 1/9 October15 ***** válasza:
100%

A leírás első sora negálja a többit nem? Kétlem hogy ebben különbözne a hetero-homo csapat. Ha valaki felénk azzal nyit egy lánynál hogy mennyire szét fogja... akkor az 2 dolgot jelent: 1.: BIZTOS hogy nem fogja szét..., 2.: Hát nem komoly kapcsolatot szeretne. :D


Magyarán egyszerűen nem a megfelelő célcsoportba futsz bele.

2020. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen.engem sem érdekel.sokminden más igen de a farokméret nem.és ami érdekel az sem követelmény vagy kritérium ismerkedéskor
2020. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
2 es vk.csak tudod mi a gáz!!!hogy az olyanok mint te meg én sok pasinál lúzerek
2020. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem számít. Ha valaki komoly párkapcsolatra vágyik, úgysem fogja felhozni ezt a témát. Aki meg igen, arról le lehet szűrni, hogy komolytalan.


Én 5 éve vagyok párommal zárt kapcsolatban, egyikünket sem érdekelte a másik pénisz mérete. Fel sem jött témának ismerkedésünk során, úgyhogy vannak kivételek.


Előbb-utóbb biztos találsz valakit, aki hasonlóan gondolkodik. Ne feszülj ennyire. :)

2020. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xd3611 válasza:
100%
Na végre már én is azt hittem hogy csak engem nem érdekel a farok mérete. Egy ember személyisége sokkal fontosabb mint a külsőségek.
2020. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez mind nagyon szép és megható, hogy ennyire nem fontos a farokméret és mennyire az embert nézitek, illetve nézik, mert a belső ugye.

Negyvenes vagyok, így nyugodtan elmondhatom, hogy ha annyi tízforintosom volna, ahányszor hallottam eddig ezt a sablondumát, akkor nagyobb stadiont építhetnék, mint a felcsúti.

Mind a három párom ezzel az elvvel jött a kapcsolatba, és mind azt mondta, amikor megcsalt, és elhagyott, hogy ha jön egy szebb férfi, akkor nem tehet róla, de beindul benne valami. Igen, beindul, főleg alul, ki-be és akkor megbolondul mind és nem érdekli semmi, nem számít, hogy a más könnyein át törtet és kéjeleg.


Tiszteletben tartom azokat, akik nem testiség, vagy farokcentrikusak, de remélem elnézitek nekem, hogy ebben erősen szkeptikus vagyok, úgy , ahogy a melegek hűségében is.

2020. febr. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Sokan ilyenek, amit te mondasz, de vannak kivételek. Aki túlzottan is szexcentrikus, abból ki is nézem ezeket a dolgokat. Vannak hűséges emberek, én is az vagyok és a párom is. Az meg nem kifogás, hogy valaki meglát valakit és megcsalja a párját, mert ez így működik. Minden fejben dől el.


Bár biztos sokat számít, hogy én mindig hetero fiúkkal barátkoztam, így nem tudok a melegekre sem olyan szemmel nézni, hogy ez bejön, stb.


Igaz, hogy én még csak 25 vagyok, és szerencsésnek is mondhatom magamat. De hidd el, hogy vannak kivételek.

2020. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem te vagy az egyetlen :D

Sajnos nem volt még kapcsolatom, de egyáltalán nem érdekelne engem :)

Nem abba szeretek bele, hanem a férfiba. Csak sajnos nincs rá vevő :(

18 vagyok:)

2020. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se számít!
2020. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!