Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik szerintetek is gáz hogy itt a fővárosban sem lehet komolyabb kapcsolatra ismerkedni? Ti is így tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Pedig azt hinné az ember hogy a nagy számok törvénye alapján itt könnyebben talál az ember egy passzív társat.pedig nem kiskamaszt keresek.
2020. febr. 6. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha hetero vagy akkor sem könnyű. Szexpartnert, alkalmi kapcsolatot stb. csak-csak, de olyan embert aki akár egy életre szóló társ lehet megtalálni - na ez az igazi művészet :)
2020. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

ahhoz képest, hogy mennyi rinya van a homoszexualitás kategóriában a "szerelem hiányáról", meglepően sok a kiéhezett pasi komment is.

Ha szívedre teszed a kezed, fogadjunk bevallanád, hogy míg egyik nap ilyen problémáid vannak, másik nap, amikor nagyon kanos vagy, jóformán bárkivel lefeküdnél és nem érdekelne a szerelem.

A szerelemhiány mindig akkor jön elő, ha már nem kanos az ember.

2020. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz 2 es.4 hónapja nincs senki.alkalmi meg végképp...nem a nyeretlen kamasz kategóriába tartozom.
2020. febr. 6. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem két éve nincs senki,de egyetlen egy alkalmit nem kerestem, nem is mennék bele.

Bár várok arra, hogy megint rám mosolyog valaki, és nem azért, mert unalmas óráimban erre gondolok.

És én sem kamaszt keresek,hanem olyat,aki tudja mit vár az élettől, nem ágyrajáró és nem szőr,izom,farokméret és főleg nem pénz alapján válogat.


Ha nem lesz normális, akkor inkább senki ne legyen. Mert a magány is jobb, mint a kéjelgő meleg mocsár.


Ugyan pesti vagyok,de vidéken sem lehet jobb a helyzet,sőt még nehezebb a pártalálás.

2020. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

22 éves, a korom ellenére határozott, komoly, célokkal teli fiús srác vagyok. Az ismerkedés nem megy, ugyanakkor nem adom fel, hiszem, hogy egyszer lesz valaki akivel komolyan vehetjük egymást. Komolyságot, szellemet, közös pontot keresek, mintsem csak külsőségeket. Szeretnék ismerkedni, mindennek adok időt és leginkább esélyt...:) A fővárosban sem egyszerű az ismerkedés, értem a külső attrakciót, de a felszínesség mindent magával visz, értem a szexuális együttlétra való igényt, ami ugyan csak ideig-óráig kielégítő, de azt hiszem egyre kevésbé szükséglet az érték.:)


Szóval próbálkozom!:)

2020. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Milyen korút keresel?
2020. febr. 6. 22:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5


Változó, a kor nem annyira lényeges - 35-ig mèg lehet értelme a beszélgetésnek.

2020. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, máshol talán lehet? 😟
2020. febr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2%

5 -ös válaszoló egész értelmesen ír a válaszában, aztán kettővel lejjebb kijelenti, hogy 35 -ig van "még" van értelme a beszélgetésnek.

Na itt a gond fiúkák, és ha egy 36,vagy egy 38 éves az,aki esetleg olyan,akit kerestek? Az már kiesik, igaz.Mert a kor.

Na nekem viszont az ilyen kis 22 évesek nem kellenének.Még barátnak sem.

Lehet megsértődni, nem érdekel.

2020. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

"A kérdező kommentje:


Milyen korút keresel?"


Látod ez a baj, meglátsz egy srácot aki keres és nem megismerni akarod, beszélgetni, a személyiségébe elmélyedni, hanem olyannal jössz, hogy milyen korút keresel. Ez nekem kiéhezettnek tűnik és nem szerelem keresésnek.

2020. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!