Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok pasik ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok pasik ti hogy élitek meg és hogy- élitek "túl azt hogy nehéz normális pasit normális kapcsolatra találni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy jó ez így, de inkább elfoglalom magam más dolgokkal, minthogy valami idiótával legyek együtt.
2020. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, volt már három tartósabb párkapcsolatom,és utólag azt látom, egy kapcsolatban általában csak az egyik fél tud hű maradni. Nagyon ritka, akik kitartanak egymás mellett.

A " jóban - rosszban " mondást általában a többség csak a "jóban" korszakra érti...


Mivel mind a három kapcsolatom a párom hűtlensége,árulása miatt ment tönkre, azóta történő párkereséseim pedig vagy az anyagias, vagy a szexre menő, megbízhatatlan emberek miatt sikertelen lett, így most, hogy egy ideje magam vagyok, nem görcsölök, nem keresek, kiegyensúlyozottabbá váltam. Sokkal több időm van magamra, a hobbimra, nem kell azon aggódnom, hogy hol van és mit csinál a párom...


És bizony, látva és olvasva azt, hogy milyen link, hazug a meleg világ, azt hiszem, ez az állapot így is marad.

Lelkileg voltam összetört, haragos, kétségbeesett, bosszút akaró, cinikus, mikor megcsaltak, elhagytak.


Már tudom élvezni a sétákat, a napsutést magamban is, már nem könnyes a szemem, ha csak magamra főzök, nem irigylem azokat, akiket látok, hogy kettesben vásárolgatnak, vagy utaznak. Élni kell,a "túlélés" nem megoldás, nem vezet sehová.

És még valami...Aki más könnyein át lesz boldog,vagy élvezkedik, az nagyon visszakapja az élettől. Akkor is így van, ha nem kívánunk az exnek rosszat. Mind a három volt párommal úgy elbánt az élet, hogy emberileg sajnálni tudom őket.

De sosem fogadnám vissza egyiket sem. Új kapcsolatba pedig hosszú ismerkedés után és bizonyos dolgokról meggyőződve lépnék.

2020. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!