Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más hetero életet élő pasi is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hetero életet élő pasi is gondolkodik azon, hogy kipróbálná pasival? 30/f

Figyelt kérdés
Nyilván van biszexuális hajlamom, szóval nem megfejteni szeretném a vágyamat, hanem beszélgetni hasonló cipőben járókkal ;)

2020. febr. 6. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Most is van aktuális csajod vagy régóta nincs. Lehet csak ki vagy éhezve.
2020. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Melegként mondom hogy érdekes felvetés ,szituáció!
2020. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez biztosan nem lesz szimpi, de igen....tartos parkapcsolatom van. Ettol fuggetlenul kis korom ota vonz a dolog, de tettekig meg nem jutottam el.
2020. febr. 6. 18:41
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Egyes vagyok. Amúgy nem akarom az erkölcscsoszt játszani, de szerintem tényleg nem szép mikor a párok hazudnak és csalják egymást. Még ha ezt azonos nemuvel teszik akkorse. Pont a minap írta egy csaj hozzászóló itt, hogy az egyik barátnojével rendeznek "csajos estéket" mind a kettonek van férje, ezek meg a pasik háta mögött egymást nyalogatják és még hazudnak is. Tudom hogy sokaknak ez megbocsáthatóbb meg jaj két csaj az szexi, de ez akkoris megcsalás. Ne légy te is ilyen. Ha szeret a nod meg fogja érteni hogy ki akarod próbálni. Ha meg nem lehet nem illetek össze.
2020. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig törtem rajta a fejem. 31 évesen próbáltam ki.
2020. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5 ös!és mi lett a vége?
2020. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
A félrelépés az akkor is félrelépés ha saját nemeddel teszed, nem korrekt dolog. Mindenkinek vannak vágyai (hetero v. bi teljesen mindegy), de ha monogám kapcsolatban vagy akkor félreteszed. Avagy... vagy annyira őszinte a kapcsolatod, hogy meg tudod beszélni, vagy éled a kettős "bújkálós" életet. Az egyenes út a nehezebb, de a saját lelkiismereted szempontjából is az a boldogabb.
2020. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. F41
2020. febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedul,,egy társkeresön 10-böl 9 en akik ráirtak ,heterok voltak..párkapcsolatban lévök,feleséggel,gyerekkel..el se hittem,hogy ennyi családos ferfi akar fiuval szexelni,szal sokan vannak..nagyon,csak ugye nem public...
2020. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokáig agyaltam hogy kipróbáljam saját nememmel. Adódott egy alkalom és megtettem . Elég sokat bénáztam de élveztem
2020. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!