Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek akik párt kerestek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek akik párt kerestek mióta teszitek és milyen pasit kerestek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akivel egysíkon mozgunk. Passzív vagyok, ideálom nincs, személyiség inkább fontosabb. Idősebb, intelligens pasikat részesítem előnyben.

Túl vagyok már 2 kapcsolaton az igaz, jelenleg fél éve szingli kb, de igazából rengeteg dolgom van mostanában és nem is igazán van időm keresgélni. Mindenesetre a romeo ott van, grindr stb, nem zárom ki. Aki akar ír nekem ott, én majd válaszolok idővel.

2020. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Kb két éve vagyok szingli és bő egy éve szeretnék ismerkedni, nálam fiatalabb értelmes emberrel.

De mindennél többet mond erről az, hogy itt olvasgatom a kérdéseket,válaszokat.

Pedig sok emberrel kezdtem írogatni,de pár levél után ghosting, illetve nagyon nyomulósokba futottam bele, amit ki nem állok.

De egy a közös, hogy ha levélben minden tökéletes is, senki nem akar élőben találkozni.

Így aztán nem kulönösebben töröm magam, pedig jó lenne, ha nem a kispárnámat kéne este ölelgetnem,és nem a csend ulne az ágyam szélén...

De ez van, és azt hiszem, nem vagyok ezzel egyedul...


49 F/a

2020. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! Fölösleges itt próbálkoznod, tök random embereknél, akikről fogalmad sincs hogy néznek ki, hány évesek, mit akarnak. Próbálkozz társkereső appokon, mint a romeo. Ott vannak idősebbek is bőven. Esetleg tinder, ahol már eleve előny hogy egy képpel indít mindenki. Halálkomolyan azt várod egy kérdezz-felelek oldaltól, hogy itt tudnál valakit találni? Ugyanmár...
2020. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 3-as ! Nem itt írogattam, nem itt próbálkoztam. Itt nem azért vagyok, mert ez nem társkereső.Véleményt írtam, ahogy Te is.

Egyébként nem is hinnéd, mennyien írtak már itt rám,random és elég átlátszó céllal.

Két társkeresőn vagyok fent, ezért megköszönöm a tanácsodat, de a tapasztalatom, amit leírtam, azokra vonatkozik.

Bizony.

2020. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!