Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

19 éves meleg srác vagyok és még nem volt semmilyen szexuális érintkezés (csókon kívül de az csak lánnyal) nem azért nem volt semmi szex mert nem akarnám csak egy nagyon zárt környezetben éltem (faluról költöztem városra egyetemre) és nem nagyon vannak arra felé melegek én pedig nem akartam mindenféle grindr-es pasival összebujni. Szóval szerintetek gáz hogy még nem volt szex(sem)?

Egyébként ha bárki valamit megszeretne osztani a témával kapcsolatban vagy valami nyugodtan írjon.

+ esetleg 1-2 tanács első alkalomra passzívként..



2020. febr. 10. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Szia. Szerintem nem gáz.


Én még a csókig se jutottam el, pedig már 21 vagyok... Szóval előttem jársz ((:

2020. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Van tartásod nem fekszel bárkivel össze csak azért. Ezt később nagyra fogják becsülni azok akik normál párkapcsolatot akarnak majd veled.
2020. febr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz tudod a meleg társadalomban nagy-on kevés az ilyen.
2020. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is pozitív,sőt becsulöm azt a fiatalt,akinek van emberi tartása és nem a zacskója vezérli. Bár többen lennének ilyenek, mert sajnos a korosztályod nagy része minden téren megbízhatatlan,felelőtlen.

Bár azért meg kell mondani, hogy az idősek is sok normális fiatalt elrontanak.

2020. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz, de az embernek ebben a korban van szüksége a legtöbb szexre. Ilyenkor éjjel-nappal áll. Szóval lehet döngetni naponta többször is, ha találsz hozzá megfelelő partnert, sokat dob az általános közérzeteden. Mi a baj a grindres fiúkkal? Használj gumit és lehet nagyokat élvezni! :)
2020. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En 42 vagyok es bem volt soha semmi
2020. febr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj és alakul minden.
2020. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!