Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak passzív (bottom only)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak passzív (bottom only) meleg srácok, titeket mi fog meg egy másik férfiban?

Figyelt kérdés
Fontosabb, hogy idősebb legyen nálatok? Külsőt minden esetben nézitek, vagy inkább a személyiségre adtok? Akár párkapcsolatot kerestek, akár alkalmit.

2020. febr. 10. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én elsősorban alkalmira keresek, ezért a kinézet. Nem szeretem ha sokkal idősebb nálam, söt, a fiatalabb még jobb is.
2020. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha idosebb, de azért nem vénember. Ne legyen bunkó, lehessen vele beszélgetni, legyen megbízható. Ne legyen kövér, meg nem árt ha nem mikrop*cse van. Az elég kiábrándító. Szexben jó ha nem durva, nem a dominanciáról szól neki. Persze ha már kitágultam nyugodtan lehet kicsit gyorsabban pakolni.:D
2020. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kinézete, az illata, a ruhája, a stílusa. Ha igénytelen és kövér, öreg akkor nem tudok vele mit kezdeni.
2020. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig aktív létemre azt mondták a passzív barátaim, hogy a nyugodt stílusom, a hangom, és a gyengéd testi érintések és a csókok, ami nagyon megfogta őket.

Kivétel nélkul mindegyik ezt mondta :)

Pedig nem vagyok tini,sem nádszál :)

2020. febr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Ne legyen túl kövér. Lehetőleg fiatalabb legyen mint én. És legyen csupasz. 38 passzív
2020. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éppen az a fontos, hogy idősebb legyen, mint 50. Felső korhatár nincs, ha sármos, és igaz aktív! 50/F
2020. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!