Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az LMBTQ+ férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az LMBTQ+ férfiaknak/fiúknak legtöbb esetben olyan különleges, magas hangja?

Figyelt kérdés
A transzneműeket még értem mert a hormonok ezt idézik elő, de a melegeknek vagy biknek miért?? Pedig unyan úgy fiúk/férfiak annak fejlődnek. De ha nem, mások a hormonok akkor miért vannak kivételek??

2020. febr. 13. 18:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Homofóbok kíméljetek! Nem és nem vagyok semmilyen szexuális kisebbségi csoport tagja, csak kíváncsi vagyok.
2020. febr. 13. 18:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak általánosítás. Az általam ismert melegeknek többségében ugyan olyan "férfi" hangja van mint a heteróknak...
2020. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kiabálj már nekem, ha ilyet látsz, mert 100-ból 99 nem ez. Persze megtippelem, hogy azokról nem tudod.
2020. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Erre a hangra gondolok.: https://www.youtube.com/watch?v=CL-oB0yZalw Beszéltem általam ismert melegekkel is de nekik is ilyen.
2020. febr. 13. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne altalanosits. A legtobb melegnek mely a hangja, de van nehany ilyen nyavogos tipus is.
2020. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem és nem vagyok semmilyen szexuális kisebbségi csoport tagja, csak kíváncsi vagyok"

Ezért vagy ilyen véleménnyel, mivel nem vagy se meleg sem bi, így max csak a lányosabb melegek tűnnek neked fel, pedig rengeteg férfias meleg és biszex pasi vagy, akiről még én melegként sem biztos, hogy elsőre megmondanám, hogy egy csapatban játszunk.

2020. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert nincs.
2020. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hangképzés kérdése az egész. A gyerekek mell-légzést folytatnak általában és a fejüreg rezonanciáját használják. Amikor kamaszkorban erőteljesen megváltozik a test, vastagodnak a hangszálak, fiúknál megnő az izomzat és a tüdőkapacitás, akkor szokott a mutálásnál a hangképzés is megváltozni. Akik nem hagyják abba ebben az életkorban az addig megszokott (gyermeki) hangképzést, énekelgetnek tovább, azok továbbra is a korábbi hangképzéshez próbálnak igazodni és egyre inkább próbálnak ugyanabban a hangmagasságban maradni a nagyon sok gégeizom adta lehetőségeket kihasználni (és a hangszálak feszességét megtartani). Hallgasd meg a youtube-on a kontratenor/countertenor hangmagasságot és hangszínt. Ha azonban a mutálós időszakban valaki nem nagyon énekelget vagy nem akar énekhangja korábbi magasságában énekelni, az nem használja ki a gégeizmok adta lehetőségeket ill. lassan áttér a hasi légzésre és a mellkas térfogat jelentős megnövekedésének köszönhetően is a mellüreg rezonanciájának kihasználására, öblös hangja lesz. Hallgasd meg az Ivan Rebroff művésznéven ismert német énekest.
2020. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez a dísz*** hanghordozás, jár azzal a mozgáskultúrával is, amit nagyjából mindegyikük művel. Kábé ilyen fodrász-műkörömépítő nénik paródiája, amihez kell ez a hang is. Nem tudom, miért csinálják, gondolom jót éreznek.
2020. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindegyikük? Ekkora hazugságot.. ELVÉTVE akad ilyen. Ne a bugyuta filmekből indulj ki.
2020. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!