Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktátok análisan ujjazni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok análisan ujjazni magatokat, hogyan kell jól csinálni, és meddig?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam,de semmi jót nem éreztem..

Akik csinálják ők meddig csinálják,míg elélveznek,vagy míg meg nem unják?

Hogyan kell mozgatni az ujjad,hogy jó legyen?

.


2020. febr. 16. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ujjal nem is lesz olyan jó. Vegyél egy nagyobb tapadókorongos dildót, amit fel tudsz rögzíteni csempére és meg tudod vele dugatni magad. Na, az nagyon jó érzés :)


26/F

2020. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szoktam, általában élvezésig. Először csak az ánuszom izgatom kívülről, majd fokozatosan helyezem be az újjam. Természetesen sikosítót használok, és 3, van hogy 4 újjam is bemegy.
2020. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő mire elélveztek kb?
2020. febr. 16. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én ujjal csinálom. nem mindig sikerül elélvezni de nagyon jó érzés.
2020. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es írta síkosítás és fokozatosság a lényeg. Én nagyon élvezem főleg ha már 3-4 újjam bent van ;)
2020. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!