Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, köztetek van olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, köztetek van olyan, aki már gondolt arra, hogy kipróbálja fiúval, de azóta se merte meglépni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért heteroszexualitás kategória?
2020. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

biszex kategória inkább


és igen gondoltam rá 19/f

2020. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az en fejemben is megfordult/fordul neha.


De eddig meg nem leptem :D

2020. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék hány éves vagy?

20 évesen vagy 30felett jött ez a gondolat

2020. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Így vagyok én is.
2020. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam orálisra, hogy hogy csinálhatja egy pasi de még nem próbaltam.


Bp

F

2020. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. csak túl félénk vagyok sajnos. :/ 22/F
2020. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Én is. Vannak ilyen titkos gondolataim. Nem tartom magam búzának. Soha nem tudnék szerelmes lenni egy pasasba. Attól is undorodom, ha csak smárolnom kellene egy fószerrel. De azt kipróbálnám legalább egyszer az életben, hogy milyen érzés, ha megdugnak.

De ahogy magamat ismerem, ezek nálam csak ilyen kósza gondolatok, amikkel eljátszok. Tenni érte soha nem mernék.

2020. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Enegem nagyon izgat a passzív oldal, de félek a betegségektől, meg nehéz normális partnert találni hozzá. De egyre jobban izgat, szóval szerintem nemsokára meg fog történni.

30/F

2020. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 biology97 ***** válasza:
87%

Alapvetően a homoszexualitás gondolatát kell elfogadni.

A pszichoszexualitás egy fluid rendszer/hálózat, mely kortól függetlenül képes változni elsősorban látens módon, az adott személy ellenőrzése, “felügyelete” nélkül.

Ez a folyamat megalapozza a hétköznapokban megélt identitásunk és szexuális fantáziáink, tevékenységeink.

Kezdetleges váza, mely egy statisztikai felmérésen alapul (Kinsey-skála) már korábban megalkotására került statisztikai vizsgálatok alapján. Azaz az ember egy két végpont közötti skálán, különböző árnyaltságban vonzódik az ellenkező vagy saját neméhez.

Az, hogy fantáziák születnek benned a saját nemed tagjaival szemben, még nem jelenti azt, hogy homoszexuális vagy. Ha néhányszor sor kerül intim együttlétre is, még az sem alapozza meg a homoszexualitást magát.

Ha viszont központi szerepet tolt be az életedben és szexuális fantáziád konstans tárgyát képezi egy veled azonos nemű személy, akkor fontos önismereti lépéseket kell tenned annak érdekében, hogy felismerd, pszichés sérülés nélkül ezeket a fantáziákat nem tudod elengedni, azaz tettekel való feloldásuk a megoldás.

Ha is érzed, lépned kell - ha időre van szükséged, varj vele. A legfontosabb, hogy ne siesd el és a megfelelő, megbízható személlyel történjen bármiféle aktus, aki tiszteli a személyes integritásod is.

2020. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!