Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk milyen a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen a prosztata masszázs? Hogyan csinálják? Meddig tart? Fáj kissé vagy nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Kinek csinálták már és hány évesen?

Én 22 éves fiú vagyok



2020. febr. 24. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs begyulladva a prosztatád, akkor elvileg nagyon jó érzés. Még nem volt szerencsém próbálni, csak olvastam róla.
2020. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb érzés,amit férfiaknak lehet okozni .
2020. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a felettem lévőhöz, nagyon jó érzés 😍
2020. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én próbáltam, nem élveztem. Azonban egy másik masszázs nagyon bejött. Ha érdekel azt megmutathatom.
2020. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj - ha el tudod engedni az ánuszod, mert ugyebár ott nyúlsz fel. Ujjal v. hajlított dildóval masszírozzák, de az ujjaiddal is eléred, kb. dió nagyságú enyhe kitüremkedés az elülső végbéfalon.

Használj síkosítót, ápolt, tiszta kéz, rövid, nem éles peremű körmök.

2020. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!