Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy megy a Magnum szaunában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy a Magnum szaunában a regisztráció?

Figyelt kérdés

Kint van az oldalon, hogy egyszeri regisztráció 7000ft, hát mit képzelnek ezek?? Én egyszeri látogatóként néznék be oda de ez a belépőn felüli összeg elriasztott.

Köszönöm hogy végigolvastad!



2020. febr. 24. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az a 7 ezer az valami egyéb. Nem kell regisztrálni simán csak lemész. A belépő 24 alatt 1100, 25-29 1600, azon felül 2500. Nagyon jók ott a szaunák. :)
2020. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
El tudom képzelni, hogy milyen betegségeket lehet ott összeszedni :D
2020. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem mész normális szaunába?
2020. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Egy volt haverom ott szedte össze a HIV-et.24 évesen mutatták ki nála, előtte heti szinten ment oda, öreg undormány dagadékok másztak rá, elmondása szerint.

Évek óta él Angliában,kiment dolgozni és ott már nyugodt életet él.Megbánta az egész Magnumot,de már késő.

2020. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"El tudom képzelni, hogy milyen betegségeket lehet ott összeszedni"


Pont olyanokat mint bárhol máshol. Aki mindenkivel válogatás nélkül összefekszik, az ugyanúgy elkaphatja otthon is.


"Egy volt haverom ott szedte össze a HIV-et"

Attól hogy lemész még nem kapsz el semmit, ha csinálod is mindenkivel az a te döntésed nehogy már a szórakozóhely legyen a hibás a saját felelőtlenségedért.

(Mellesleg csak úgy nem mászik rád senki, maximum hozzád ér, de meg mondod bocsi, és megy tovább.)


Volt egy gyerek aki elvileg a westend mosdókba járt sz.pni, és szerinte is a szaunákban bármit össze lehet szedni ezért nem megy.

2020. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van óvszer. Alapból adnak egyet, de venni is lehet.

Emellett igaza van az előttem szólónak. Nincs erőszakoskodás. Amióta én lejárok (nem mondom, hogy minden hónapban, de már több mint egy tucatszor) csak egy alkalom volt, hogy az ipse nem értett a szép szóból. Ekkor -ahogy a hely dolgozói is tanácsolták- szóltam a pultnál, és a személyzet rendezte a dolgot. Se előtte se azóta nem volt még csak hasonló sem.

A partnereidet meg TE választod meg, ugyan úgy, mint egy diszkóban, klubban, kocsmába, akárhol.

2020. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem jártál ott, az első látogatás ingyenes, de azt előtte kérni kell e-mailben.

A többit nem tudom.

2020. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!