Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az olyan meleg celebekről mint Kajdi Csaba?

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, de engem kifejezetten idegesít. De ha csak személye zavarna akkor figyelmen kívül hagyná az ember. Az a gond az ilyen dísz b*zikkal (erre nincs jobb szó), hogy ilyen állítja be a melegeket és mivel az emberek olyanok, hogy általánosítanak, azt gondolják, hogy mi is ilyenek vagyunk akik egyszerűen csak élni szeretnénk, mint bárki más.
2020. febr. 26. 20:45
1 2
 1/12 Barackoshányás válasza:
100%
Tök nem vágom őket
2020. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam róla
2020. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
#2 örülj neki,nagyon idegesítő egyed.
2020. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

De ezt ő is mondta magáról hogy idegesítő😂

Egyik storyjában mondta hogy is magáról, hogy ezért nincs pàrja

2020. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem jött át amit mondani akartam. Nem az zavar, hogy idegesítő, hiszen nem is ismerem személyesen. Az zavar, hogy miatta (meg a sok hasonló miatt) engem, meg a mások normális meleget is ilyen kötsögnek gondolnak. Azt hiszek hogy a melegek ilyenek. Pedig nagyon nem. Így érted már ?
2020. febr. 26. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Ahhoz képest hogy te "normális meleg" vagy rögtön rámpriviztél. Vajon milyenek lehetnek a nem normálisak?
2020. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem bírom nézni a tv-ben. Nem is értem miért szerepeltetik amikor szinte mindenki utálja.
2020. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Véleményem az, hogy mi "normális melegek" az elfogadásért küzdünk, közben mi is kirekesztőek vagyunk.

Te és sokan mások őt nem bírjak, sok melegnek meg a travikkal van bajuk.

"Miért öltöznek nőnek, hisz a melegek a férfias pasikat szeretik?" És hasonló szösszenetek.

2020. febr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem rekesztem ki őt ha ő így érzi jól magát hát rajta. Csak azt is látni kell, hogy az ilyenek miatt skatulyáznak be minket. Múltkor pl bele néztem ebbe a "fantasztikus" új müsorba tv2-n. Hát kb 5 percenként mondta el, hogy ő meleg. Meg tett meleg "poénokat". Magyarul az emberek képébe tolja, mintha bárkit is érdekelne. Ha valaki provokál ne csodálkozzon a pofán vágják.
2020. febr. 27. 07:45
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs bajom vele. Az elejen nagyon irritalt, ahogy beszelt, de vannak jo beszolasai. Beskatulyazasrol pedig, o csak 1 a sok kozul. De sok hetero, akinek nincs meleg ismerose, az ugy kepzeli a melegeket, hogy noi ruhakban jarnak, ugy beszelnek, mint kajdi, stb. Nem kimondottan miatta skatulyaznak be minket. Ha meglatnak egy meleg part, elso kerdes, hogy ki a no. Egyebkent azt mondod, hogy nem rekeszted ki az ilyen stilusu melegeket, de ha mar ugy irod a kerdes leirasat, hogy "Az a gond az ilyen dísz b*zikkal", az akkor mar reg rossz. Ez alapjan te sem vagy kulonb, azoktol, akik felcimkeznek mindenkit.
2020. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!