Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az olyan meleg celebekről mint Kajdi Csaba?

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, de engem kifejezetten idegesít. De ha csak személye zavarna akkor figyelmen kívül hagyná az ember. Az a gond az ilyen dísz b*zikkal (erre nincs jobb szó), hogy ilyen állítja be a melegeket és mivel az emberek olyanok, hogy általánosítanak, azt gondolják, hogy mi is ilyenek vagyunk akik egyszerűen csak élni szeretnénk, mint bárki más.
2020. febr. 26. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
12%
Engem is idegesit. Foleg, hogy az ilyen tipusoknak alt marha nagy az onbizalmuk es magamutogatok. Mi, atlag, ferfias melegek meg nem bujunk elo, es a tarsadalom azt hiszi, hogy csak ilyenek a melegek. Kozben meg a melegek nagyobb reszerol meg se mondod ranezetre.
2020. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#10 miért talán nem az?
2020. febr. 28. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!