Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol vannak a normális meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális meleg srácok, akik a szexen kívül képesek elköteleződésre, hűségre?

Figyelt kérdés
Regisztráltam Grindr-re, Romeo-ra, de alig akad bárki, aki a komolyan ismerkedne, aki esetleg mégis, ő jobbára nem egy "mintapéldány", vagy szimplán buta. Talán kép nélküli emberrel ismerkedjek? Az meg annyira személytelen és megeshet, hogy napokig beszélgetek vele, mire láthatnám hogy néz ki, aztán lehet nem is érzek iránta fizikai vonzalmat.

2020. febr. 27. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ma már ez a trendy. Sokan nem merik, nem akarják felvállalni, csak a pillanatnyi öröm számít, majd off. De eddig is eljutni már majdnem művészet. Előbb eltűnik,nem válaszol, randira már el sem megy. Sajnos....
2020. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor így jártál.

Ha képpel rendelkezővel ismerkedsz, akkor sincs garancia rá, hogy az ő képét látod, nem?

Egyébként hogyan lehet elköteleződni egy idegennel kapcsolatban? Ezt soha nem értettem. Egy levelezés és még egy randi sem elég ahhoz, hogy az ember tudja, hogy képes lenne a másikhoz alkalmazkodni vagy sem?

Engem a legtöbbször ez ijeszt el: kapcsolatot akar úgy, hogy még csak órák vagy napok óta ismerjük egymást.


Ez nem teljesen ide tartozik (csak részben), de múltkor láttam az egyik profilszövegben, hogy azért panaszkodik az illető, mert nem talál normális, hűséges meleget.

A bemutatkozását meg úgy kezdi, hogy: "Köcsögöt keresek."

"Vajon akkor miért nem találhat?" Felmerült bennem ez a kérdés. Hiszen minden normális meleg azonnal ugrana erre az intelligens felkérésre (?).

A bemutatkozó/nyitó szöveg nem mindig találja meg a célközönséget. Főleg ha a szöveg minősége és a cél ennyire nem egy kategória. Mindegy.


Most nyilván ez nem rád vonatkozott, de pl. milyen stílusú a profilszöveged? Ha egyáltalán van. Vagy milyen módon kommunikálsz másokkal?

A "normálisnak" elijesztő lehet sok dolog, ami neked lehet fel sem tűnik. Pl. segg vagy farok képek, durva, perverz szöveg, egoista bemutatkozás, stb.

2020. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A profilszövegem egy közepes terjedelmű, összefüggő szöveg, amiben önmagamat, érdeklődési körömet ill az ideális párkapcsolatról alkotott elképzeléseimet festem le az oda látogatóknak. A profilom intim képektől, perverz írásoktól mentes, egész testes, -és arcképpel ellátott.
2020. febr. 27. 19:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Szóval igen, a válaszoló által leírtak nem jellemzők rám.
2020. febr. 27. 19:27
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy 20 éves srác.
2020. febr. 27. 19:30
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Idővel megtapasztalod hogy a külsőleg nem a leg fontosabb, és fotó alapján végképp nem lehet...

Személyes találkozó, max egy hét levelezés után egy Cukrázdába, kV.

Ha eljön, és ott sokkal több minden kiderül mikor egymás szemébe nézték.

2020. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Magam is ilyen srácnak gondolom :D Hogy hol vagyok? Sehol, mert egy ilyen gondolkodású egyén nem igazán tűri sokáig a sok ostoba, bunkó és rámenős homár üzeneteit és dickpiceit azokon a csodás oldalakon. 😂 Egyedül tindert használok, ott néha akad egy-egy értelmesebb is. 🙂
2020. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Talán kép nélküli emberrel ismerkedjek? Az meg annyira személytelen és megeshet, hogy napokig beszélgetek vele, mire láthatnám hogy néz ki, aztán lehet nem is érzek iránta fizikai vonzalmat."

Személytelen lenne, mikor a neten ismerkedsz, az nem az? :)

Amit javaslok:

Én is voltam így, hogy gondoltam egyet, és kép nélkül ismerkedtem, kép nélküliekkel, és meg kell mondjam sok közülük a kincs. Mégha nem is kapcsolatot találsz, de sokkal több a normális ember mint azok akik képpel vannak fent.


"mire láthatnám hogy néz ki, aztán lehet nem is érzek iránta fizikai vonzalmat."

Mert ez azokra nem vonatkozik, akiknek vant kint képük?

Egy képről nem sok minden jön le, találkoztam már olyannal, aki kép alapján nem volt szimpatikus, viszont mivel beszélgetések alapján meg igen, így randiztunk, és meg kell mondjam élőben sokkal jobban nézett ki. A kisugárzás és az, hogy megvan-e a kémia az csakis személyesen derül ki. Volt olyan is, hogy egy kigyúrt jóképű pasival ismerkedtem, és mikor találkoztunk, akkor jött le hogy egy egoista nagyképű lenéző barom.

Fontos a belső tulajdonság is, mert hiába tökéletes külsőre, ha egy beképzelt barom és lekezelő veled, akkor nem hiszem, hogy bármihez is kedved lenne a jövőben vele.

2020. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves vagyok, és csak komolyra tervezek:)
2020. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kerestem ,de hiába akarok komolyat ha a másik fél meg nem.

Sosem ugráltam,akik voltak,nem sokan azokkal éveket töltöttünk együtt,volt aki megnősült családi nyomásra,vagy meghalt autóbalesetben...

Nem bántam semmit és ha többé nem lesz barátom hát nem aggaszt a dolog..

Elfoglalom magamat mással...

6 éve nincs senkim de nem érzem úgy hogy alkalmi kapcsolat kellene...

Ha valaki hagyja magát,hogy szeressék és viszonozni is tudja az irhat nyugodtan... :)

2020. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!