Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy meleg barátom, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg barátom, aki szerint normális dolog ha skype beszélgetés közben az egyik fél önkielégítést végez. Ez a meleg között szokás, vagy csak a barátom ilyen? Engem rettenetesen zavar és kezdek megundorodni a meleg emberektől.19f/hetero

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos még vannak melegek, akik normálisnak tartják... De én egy véleményen vagyok veled. Az ilyen intim dolgokat én se végezném skype-olás alatt... És ha valaki a másik oldalon csinálná, én biztos kinyomnám, s megírnám, hogy max akkor hívjon fel ha végzett.


19/f

2020. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon nem normális.

Viszont valamilyen szinten érdekes és lehet nem is rossz.

Nyitottnak kell lenni mindenre xD

21/hetero vagy bi nem tudom :|

2020. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 cseppszi ***** válasza:
100%
Nem kell alkalmazkodnod más emberek normáihoz - Neked lehetnek nyugodtan saját normáid és ezt el is mondhatod
2020. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nem normális ez
2020. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem az,mondjuk egy távkapcsolatban megengedhető,nem!?
2020. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják közös camhoki, vagy chatszex - csak éppen heteróknál egy ffi meg egy nő csinálja együtt. Feltéve, hogy ezt akarják csinálni és nem suttyomban matyizik az egyik fél a másik tudta nélkül. Az mondjuk nem normális, hogy ha te nem vagy rá kíváncsi akkor téged ezzel traktál.
2020. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Meleg vagyok, de megtisztelem a másikat annyival, hogy amíg beszélgetek vele, nem csinálok ilyen dolgokat. Ne a melegektől kezdj megundorodni, mert nem mindenki ilyen, hanem a gyökér haverodtól max. Ha nem fejezi be, akkor egyszerűen ne beszélgess vele többet skypeon.
2020. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális de ne általánosítsunk, a meleg társadalom nem egyedül a haverod.

A heteró társadalomban sokkal több elítélendő dolgot művelnek mégsem undorodunk mindenkitől.

2020. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normalis.


Persze van olyan, hogy egymas oromore kiveritek a skype-on. azzal nincs gond, de sima skype hivas kozben csak perverzek verik a farkukat

2020. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

- Józsi bácsi, sürgősen abba kell hagynia a maszturbálást!

- Miért, doktor úr, káros az egészségemre?

- Nem! De így nem tudom megvizsgálni! 😁

2020. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!