Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok a a debreceni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a a debreceni honvéd középiskolában töréntekkel (egymás lefogása, lekötözése, anális zaklatás stb. ) kapcsolatban? Szerintetek melegek lehetnek, azok akik részt vettek ebben a "játékban"?

Figyelt kérdés

2020. febr. 28. 18:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Mi izgatna benne? Te ilyet szeretnél kapni vagy adni?
2020. márc. 11. 20:41
 12/68 anonim ***** válasza:
83%
Maga a gondolat engem is izgat amúgy, hogy kamasz fiúk miket cwinalhatnaj koliba, de nyilvná az erőszak része nem jön be
2020. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem melegek... boztos forrasbol tudom, mert a parom nagyon-nagyon kozeli rokona ia benne volt.

Es az ujjukat dugtak fel a lefogott gyerekbe... mondjuk a 10 fobol nem tudom mennyi volt mwleg, es h a lefogott fiu mennyire elvezte....

Annyi biztos h nagyon nagy a befojasoltsag es nagyon el van tusolva az ugy.

2020. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
83%
Aki az ujjat nyomkodja egy azonos nemu egyen seggebe az nem meleg vagy bi hajlamu? Most viccelsz?
2020. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Egy fiú egy szintén fiú társába feldugta az ujjait (análisan izgatta) és úgy véled ez nem meleg viselkedés? Szerintem is kell lennie meleg hajlamnak abban, aki ilyet csinál egy azonos nemű társával. Nyilván azt nem ismerjük, hogy az a fiú, aki ezt kapta, az mennyire élvezte.
2020. ápr. 24. 21:59
 16/68 anonim ***** válasza:
18%
Én pl heteró srác vagyok. Fiút én kínozni szeretem. Pl bedugni sikosítás nélkül. Ha fáj és rossz neki az felizgat. Szerencsére van aki vágyik ilyenre. Na de a lényeg, hogy lehet ez a fiú pl szintén csak szadista, de heteró. Csak mellé még IQ light is mert olyannal tette aki nem akarta. Na ez már viszont gáz.
2020. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
90%
Hát persze #16-os, egyertelmű, hogy hetero vagy!😂
2020. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
30%
#17 Pedig simán lehet. Mint írta nem az aktus izgatja hanem az ha a másiknak rossz.
2020. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetsz hetero, ha férfiakra is felizgulsz és képes vagy szexuális együttlétre. Biszexuálisnak hívják.
2020. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 -remete- ***** válasza:
90%
Kár ezen beszélgetni aki ilyet csinál börtönben a helye. A nem erőszak az nemtől független.
2020. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!