Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias srácok, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias srácok, akik nem használnak társkereső oldalt, ti hogy próbálkoztok az ismerkedéssel? (Komoly céllal)

Figyelt kérdés
Az ismerkedős oldalakon elég sikertelenül tudok ismerkedni komoly srácokkal, valami más utat kellene találkoznom. Alterego nem tudom mennyire jöhetne össze, egyedül nem mennék ilyen helyre...

2020. márc. 1. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Ki tartás és türelem , valamint szorgalmas keresés a titok kulcsa ! Ezt történhet egy társkereső oldalon is , hisz én évekig ott kerestem és végül , megtaláltam a jelenlegi páromat ,, de nem egyszerű ! Ezen kívül lehet még akár vásárlás , utazás , vagy munka közben ha valaki olyan környezetben , közegben dolgozik , ahol több női kolléga dolgozik , akár egy hivatalos ügyintézés is lehet egy váratlan ismerkedés kezdetének helyszíne ! A bulikat annyira nem javasolnám , ha csak nem egy házi buliról van szó pl !De lehet akár kirándulások alkalmával is ismeretséget szerezni , parkban , vagy máshol , sétálás , kikapcsolódás közben , mindig figyelni kell a lehetőségeket és merni kell megszólítani azt a személyt , akit meg szeretnénk szólítani és meg szeretnénk ismeri ! Nem mindig sikerül , lehet ,hogy 10 - böl 9 . szer kudarc lesz belőle , de mindig , mindenütt ki kell használni a lehetőségeket , mert ha meg sem próbálod , akkor nem is számíthatsz sikerre ! Olyan ez , mint egy vállalkozás , aki mer , az általában a végén nyer ! A lényeg , hogy bár hol is vagy és bár merre jársz , mindig nyitott szemmel járj és a célod érdekében , soha ne add fel , ez aranyszabály !!!
2020. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én bulikban szoktam ismerkedni, szaunában, vagy házi bulikon, vagy ismerősökön keresztül. Kiábrándultam nagyon az online ismerkedésből, szörnyű és veszélyes is egyben... Szóval marad a face to face, aki tetszik, azzal dumalgatok, vagy elhivom valahova, ha buliban vagyunk akk meg értelemszerűen táncolunk, rányomulok, meghívom italra, ilyenek :D

25 a

2020. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!