Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy érzem betegesen kanos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem betegesen kanos vagyok, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy szerény, csendes embernek ismernek de ahogy magamon észre veszem nagyon kanos vagyok, nem tudom a vágyaimat visszafogni, ahogy meglátok egy helyes pasit egyből beindul a fantáziám. Rngem nem izgatnak fel az internetes ismerkedések, azt szeretem ha random meglátok egy helyes srácot de hát ilyenkor ugye fantáziánál nem nagyon jutok tovább... Az sem izgat fel ha meleg bárban ismerkednék mert az előre eltervezett dolog. Úgy érzem már beteges a kanosságom ez a hétköznapjaimra is kihat.

24f


2020. márc. 2. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kanosságod természetes, viszont ennyire spontán nem igazán lehet ismerkedni még heteróként sem.

Maximum meleg szórakozóhelyeken tudsz így ismerkedni..

Fontos, hogy megvalósítható vágyaink legyenek. :D

2020. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszer sikerült egy haverommal részegen pár dolog. De ő már nem lenne benne a dologban ezt tudom. Engem a meleg bár meg a netes ismerkedés teljesen hidegen hagy.
2020. márc. 2. 09:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Így meg bennem marad a feszültség, és nagyon megbámulom a helyes srácokat, fel is áll közben.
2020. márc. 2. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, így azért ezzel nagyon nehéz bármit kezdeni, hogy te nem mersz semmit sem csinálni... Szerintem értékelhetnéd jobban, hogy olyan világban élünk, ahol vannak meleg bulik, szaunák és szórakozóhelyek. Hidd el, hogy ott is látsz olyan pasit, aki miatt merev lesz a dákeszod ;)

Amúgy meg ha minden áron utcán akarsz ismerkedni, akkor ne legyél ilyen félénk, menj oda. Az a nagy mondás, hogy ha valaki egyszer vagy kétszer rád néz, szemedbe, az még nem jelent semmit, na de ha már szemeztek, akkor simán lehet nála esélyed. Próba szerencse, veszélyes, de azért a nyílt utcán egy magányos fiú nem hiszem h megver, ha meghívod egy valamire.

2020. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok okból nézheti egymást két ember... Nem feltétlenül szimpátia miatt van, lehet azt nézi te minek bámulod, mert észrevette, de zavarja.


Ha nem neten vagy ismerkedésre alkalmas helyen, akkor sehol se fogsz tudni ismerkedni hiába értetlenkedsz, még konfliktusod is lehet.

2020. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen kielégítlek ha gondolod.
2020. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!