Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek? Ezzel megromolna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ezzel megromolna a barátságunk? Mit gondoltok? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, meleg, gimnáziumba járok.


Mindegy is.

A lényeg, hogy van egy barátom, aki iránt azt hiszem, én többet érzek, mint barátság.


Nagyon sokan gondolják/gondolták róla, hogy meleg... Ennek az eloszlatására mindent megtett, volt barátnője (akivel szerintem nem volt boldog...:( de nem is ez a lényeg).


Az utóbbi időben kezdtem comming outolni és a legközelebbi barátaim (rajta és egy lányon kívül, aki tudom, hogy nem nagyon érteni meg) már körülbelül mindenki tudja.


Szeretnék neki is comming outolni... Másrészt meg kicsit (még) nyíltabban felvállalni magamat.


Viszont eléggé félek... Egy dolog, ha nem lesz belőle több, mert hát igen... Melegként nem könnyű ez (sem).

A másik dolog, amitől félek, hogy ígyis nagyon sokan azt gondolják róla, hogy meleg és nem akarom azt, hogy emiatt amikor velem van/együtt megyünk valahová stb kellemetlenül érezze magát és azt sem, hogy emiatt megromoljon a barátságunk.


Ti mit tennétek a helyében?

(És az enyémben?)


2017. okt. 24. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Beszélj vele! Ő ha tényxleg barátod, nem fog az irányodba megváltozni.
2017. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt mondogatom magamnak, de mi van, ha nem így lesz?


Mi van, ha egyszerűen emiatt eltávolodunk?


Meleg vagy nem... Az elmúlt években mindent megtett azért, hogy ne gondolják ezt róla... :(

Azért ez egy picit aggaszt...

2017. okt. 24. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha az, akkor előbb-utóbb amúgy is el kell fogadnia/felvállalnia magát. Ha pedig nem meleg, de még barátnő mellett is annak hitték, akkor meg igazából tök mindegy.. így is, úgy is azt fogják hinni róla, hogy az. :D
2017. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hubbera ***** válasza:
87%
Butaság nem felvállalni magad a saját barátaid előtt. Ki másra támaszkodnál ha nem rájuk?
2017. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincsenek barátaim, úgyhogy nem kell kinek elmondjam, a családon kívül, de nekik sem kell tudniuk. Amúgy a 'coming out' egy m-el irandó. Lehet 'cumming' out is, de az már más... :) :D 17f
2017. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!