Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk volt úgy közös zuhanyzoba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt úgy közös zuhanyzoban vagy öltözőben felállt a peniszetek? Mit csináltatok olyankor? Szegyeltetek? Cikiztek miatta?

Figyelt kérdés

Hány évesen történt?

Hogyan történt?



2020. márc. 4. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon gyakran felállt fürdés közbe. Valahogy természetesnek vettük, senki nem szólt róla semmit. Kollégiumban történt 19-24 évesen.
2020. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanez mint az első, mindenkinek előfordulhat hogy vér megy oda, ha megmossa vagy ilyesmi.
2020. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is felállt sokszor, de nálunk azért cikiztek miatta.
2020. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Kollegiumban tobbszor elofordult ilyen. Voltak akik odaneztek de semmit nem szoltak. Kozepsulis koliban is igy volt es most az egyetemen is.
2020. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Persze, volt ilyen elég sokszor 13 éves korom óta. Mit csináltam? Zuhanyoztam tovább. Nem szégyelltem, de - ha többen voltak ott - igyekeztem mindig a körülményektől és helyszíntől meg társaságtól függően kezelni a helyzetet. Más az osztálytársak vagy haverok, és megint más idegenek előtt ilyen szituban lenni. Soha nem cikiztek miatta.

Hogyan történt?

Ahogy minden hímneműnél szokott: a barlangos testek megteltek vérrel és péniszem megkeményedett, megnagyobbodott.

2020. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

A válaszok többsége tuti kamu, el ne hidd kérdező.

Én 20 éves koromig heti 3x rendszereséggel jártam úszni, de pár nyuggeren kívül senkinek nem állt a farka.

A zuhanyzóban mindenki magával foglalkozik, hogy minél hamarabb végezzen és menjen a dolgára, nem nézik ki mit csinál, meg eleve attól hogy fürdik valaki miért állna fel a farka?

2020. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan nekem csak félkeményre szokott,de ahogyan a fenekem mostam arra elég sűrűn fel szokott még annak is aki nem meleg.
2020. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Koleszosként velem is volt már ilyen párszor, de a legtöbb esetben lelankadt hamar. Egyszer volt olyan, hogy már ki szerettem volna menni a zuhany alól törölközni, de sehogy sem akart elmúlni és ezért kicsaptam gyors (vannak elválasztó falak nyilván, szóval nem látta senki, de nem akartam álló fasszal kimenni)
2020. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem. Viszont ha van bent olyan aki bámulja a farkam, annak nem tud ellenállni. Feláll. Ilyenkor bármi történhet. Megoldom egyedül vagy ha úgy alakul le is pipázhat.
2020. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig izgatott mások farka, szóval nekem mindig áll ha nyilvánosan zuhanyozok. Persze igyekszem takarni.
2020. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!