Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem ilyet keresek ami a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ilyet keresek ami a táeskeresőn van: hol vannak az egyszerű srácok? (Meleg téma)

Figyelt kérdés

A társkeresőn 90%-ban borotvált, csupasz, 'izmos', szálkás srácokat látok - vagy pont a másik végletet, nagyon igényteleneket...


Egyszerűen nem akarom, tudom elhinni hogy átlagos srácok nem használnak társkeresőt.Ha az utcán sétálok sok egyszerű fiút látni, biztos van köztük meleg is - ami még kiábrándító, hogy mindenki csak szexet keres... mintha anyukáink arra tanítottak volna, hogy ez a jó út... hergelő, hogy nem találni normális fiút.



2020. márc. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Megsúgom egy csomóan nem mernek társkeresőn regisztrálni, aki már eljut odáig az sokszor egy teljesen másik réteg.

Vannak normális jófej srácok is, őket nem ott kell keresni.

Egyébként társkeresőn is előfordul a normális, de az ritka, hamar elüldözik őket.

Én eddig mindhárom párom máshol ismertem meg, online, mindegyik remek srác, illetve a mostani párom is egy főnyeremény.

2020. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előzőnek.
2020. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztál pár sráccal és meglátod hogy a fotók sokszor hazudnak.

Egy fotón a nagyon igényesnek látszó lehet teljesen átlagos, és fordítva is igaz.

Tapasztalat

40/f

2020. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg nem maradnak meg a társkeresőn a normális pasik sokáig. Kap pár olyan levelet, majd olyat, amiben lehordják, mert nem akar azonnal pont vele, meg arról fotót küldeni. Utána szépen bezárkózik, vagy jobb esetben valahol máshol találkozik Valakivel és hosszú évekre elfelejti, mert csak Ő érdekli szerencsére.
2020. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 teljesen igaza van.
2020. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
én normálisnak érzem magam, asszem, társkeresőre csak trollkodni járok
2020. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Én egyszerűnsk mondanám magam, nem vagyok tapig izom se szálka, de dagadt sem vagyok, és nem csak a szexre megyek, sőt az annyira nem is izgat sokminden mást is lehet csinálni


18biF

2020. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!