Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elő es utóváladék? Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elő es utóváladék? Szerintetek gáz ha sok van?

Figyelt kérdés
Ha csak millinyit iz izgat valami valaki már nedves iz az előváladéktól a farkam attól meg folyton minden nap foltos a gatyám. Mennyire gáz? Van másnak is így? Utó váladék: alapból sok az ondóm, de mindíg folyik sex vagy hoki után van h utánna zuhanyzok, de a gatyám olyan les még is. Tudom pisiléssel kitisztul hamarabb csak az nnem mindíg ke. Ti jártok így? Kort is léci

2020. márc. 15. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem izgatna, szerintem nem gáz egyáltalán.
2020. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Engem izgatna is, szeretem, ha sok van.

Az, hogy már előváladékből is sok még szopom csak pozitív.

2020. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van hasonló
2020. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem izgató. Nekem sokszor síkosítóra sincs szükségem annyi előváladékom van.


25

2020. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik ha van előváladék, persze ha nincs az sem okoz problémát. Nekem csak akkor van ha már jó néhány napja nem volt orgazmusom.
2020. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz mert én kifejezetten szeretem a spermát. Amúgy nekem is sok előválad csorog. Maszti közben nem győzöm törölgetni, meg utáváladék is van. Gyakran át nyirkul a gatyám.
2020. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előváladékom egyáltalán nincs.

Ellenben élvezés után bizony még könnyezik rendesen. Zavar, bizony zavar, mert nem mindig kell "utána" elmenni pisilni.

...de olyan partnerem sem volt még, akinek extrém sok előváladéka lett volna.

A partneré nem zavar, sőt. ;)

2020. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is állandóan jön, hozzá se érek, elég egy csók és már szétázik az alsóm. De ez zavaró mert olyan mintha nem lenne tiszta. Közben is jön, de az íze az jó legalább, ilyen édeskés. Talán azért mert nem dohányzom stb. Szóval jobb lenne ha nem ilyen lenne, engem frusztrál egy kicsit, nem is merek miatta ismerkedni.
2020. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott jonni elovaladek neha bosszanto mert sok is. 18f
2020. ápr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8: Az elég nagy butaság, ha emiatt nem ismerkedsz.

Voltam már olyan sráccal aki oda volt érte, mert nekem is sok van.

Annyira azt én sem szeretem amikor már smárolás közben szétázik az alsón. Főleg ha olyan van rajtam, amin nagyon meglátszik.

2020. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!