Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Nektek is vannak/vo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Nektek is vannak/voltak hasonló vágyaitok? (lent)

Figyelt kérdés

A KÉRDÉSEM A KORONAVÍRUS JÁRVÁNY UTÁNI IDŐRE VONATKOZIK!!!

25 éves passzív vagyok, eddig 2-3 pasi dugott meg. Sokszor vágyom arra, hogy kiéljem magam, minél több pasi dugjon meg (gumiban), amikor nagyon kanos vagyok, még arra is vágyom, hogy egymás után.

Pl szoktam Ryan Cummings videókat nézni, de sima orgiát is, ahol van 10-15 aktív és egy passzív, akit 4-5 percig dug valaki, aztán valaki más és így körbe.

Nyilván ez elsősorban fantázia, de nektek volt hasonló? Kiéltétek? Utána mi volt? Pár év "r*b*ncság" után "megnyugodtatok"?

Ne értsetek félre, nem akarok senkit megbántani, de attól félek, hogyha kiélem ezt a vágyamat, hogy minél több férfi próbáljon fel (ha nem is közvetlenül egymás után), egy olcsó r*b*nc leszek.

Tudom, hogy senkinek semmi köze hozzá, mindenki azt csinál az életével, amit akar... Csak nem tudom, hogy fojtsam el, éljem ki magam? Nem akarok egy könnyen megkapható kis r*b*nc lenni, de lehet, hogy csak el kéne fogadnom, hogy az vagyok, és kész?



2020. márc. 18. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez akkora hülyeség, hogy aki csak úgy, élvezetből szexel, az már erkölcstelen, meg ribi, meg minden...

Tiszta középkor.

2020. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy egész életemben csak egy férfinek kellene lennie. De ha megélném a vágyaimat, szerintem pár hónap alatt összejönne a 100+
2020. márc. 18. 19:40
 3/15 A kérdező kommentje:
Még nem voltam a Magnumban, de ott anno nagyon izgatott a La Monte Delle Vacche, meg mostanában a Slave Night.
2020. márc. 18. 19:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Arra is sokszor vágyom, hogy pl nagy, kigyúrt kamionos felvegyen, elvégezze rajtam a dolgát és hello.
2020. márc. 18. 19:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van hasonló csak kicsit más felállásban
2020. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha vége a korona-mizériának, akkor: Magnum, Király utcai szexmozi, vagy 2 hetente a Máté utcai meleg swinger.

Mit érdekel téged ki mit mond, gondol? A saját vágyaid, életed éled vagy másoknak akarsz megfelelni? Amúgy is: közük?

2020. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ribi vagy-e igen? Ez a ribiség fogalma. Számít, hogy az vagy? Nem. Mindenki azt csinál, amit jól esik. Éld ki magad nyugodtan. ;)
2020. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok és én pl nem dugnék meg így senkit. Mármint nem akarnék benne lenni a sorba :( Pedig szeretem ha új partner van és kapható mindenre de így elvész vmi...
2020. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem kiéltem a vâgyaimat, de csak újakkal helyettesítettem mindet. Éld ki, ugyis csak egyszer elsz.
2020. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég lenne egyszerre 2-3 aktív is :D 24f
2020. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!