Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Nektek is vannak/vo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Nektek is vannak/voltak hasonló vágyaitok? (lent)

Figyelt kérdés

A KÉRDÉSEM A KORONAVÍRUS JÁRVÁNY UTÁNI IDŐRE VONATKOZIK!!!

25 éves passzív vagyok, eddig 2-3 pasi dugott meg. Sokszor vágyom arra, hogy kiéljem magam, minél több pasi dugjon meg (gumiban), amikor nagyon kanos vagyok, még arra is vágyom, hogy egymás után.

Pl szoktam Ryan Cummings videókat nézni, de sima orgiát is, ahol van 10-15 aktív és egy passzív, akit 4-5 percig dug valaki, aztán valaki más és így körbe.

Nyilván ez elsősorban fantázia, de nektek volt hasonló? Kiéltétek? Utána mi volt? Pár év "r*b*ncság" után "megnyugodtatok"?

Ne értsetek félre, nem akarok senkit megbántani, de attól félek, hogyha kiélem ezt a vágyamat, hogy minél több férfi próbáljon fel (ha nem is közvetlenül egymás után), egy olcsó r*b*nc leszek.

Tudom, hogy senkinek semmi köze hozzá, mindenki azt csinál az életével, amit akar... Csak nem tudom, hogy fojtsam el, éljem ki magam? Nem akarok egy könnyen megkapható kis r*b*nc lenni, de lehet, hogy csak el kéne fogadnom, hogy az vagyok, és kész?



2020. márc. 18. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szívesen csinálnám
2020. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem probléma, ha ilyen dologra vágysz. Igenis ki kell élni, élvezni kell, hogy jól érezzed magadat. Szerintem meg el is fog múlni ez a fiatalkori "mindent akarok" helyzet. Ha megtalálod a párodat, akkor egészen biztosan csak örá leszel kiváncsi - remélem, és kívánom, hogy napjában többször is... ;-)


Egyébként én semmiképpen nem lennék benne egy gumi nélküli sorozatdugásban, mert hát azért az igazán betegséget okozhat.

2020. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd az életet. Vannak vágyaid ami jó dolog, nekem is. Baj akkor lenne, ha nem volnának vágyaid. Nagy kielégülés testileg lelkileg ha beteljesül egy áhított vágy. Nem ezét lesel r.i.b.. és ki mondja meg mit is takar mert ki mit ért alatta. Egyszer élünk élvezd az életet, de az egészsegedre figyelj.
2020. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom hogy sikerüljön. Amilyen nehéz egy aktivot is találni, nagy szenzáció volna ha sikerül összehozni több fiút.
2020. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elso valaszadonak. Kozepkor? Tudjatok, hogy hivjak azt a not akit sorban egymas utan hasznalnak? Ezt 23 eves meleg ferfikent kikerem magamnak, ugyanis egy not mindjart el lehet mondani minden olcso ribizlinek, a not egybol megbelyegzik, kikialtjak olcso k***anak. Kerdeznem, hogy a kerdest kiiro miben kulonbozik??? A legolcsobb meleg szajha. Erre van igeny, nem csoda, hogy normalis palit nem talalni hiszen ezek az igenyek. Kerdezo: ha ez eleted legnagyobb vagya, en szivem melyerol kivanom, hogy teljesuljon:DDDDDDDD
2020. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!