Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti tettetek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti tettetek fel képet társkeresőre?

Figyelt kérdés
Ha tettetek fel képet akkor milyen tapasztalataitok vannak? nem féltetek, hogy ismerős meglát?
2020. márc. 25. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felválaltm magam így nem izgat hogy ki lát meg.

A tapasztalat hogy nem 100% hanem 1000% kal több esélyed van találni valakit.

És akinek van esze szóba se áll azzal akinek nincs fenn fotólya. Legalább a melkasárol, vagy köszönés képp rögtön fotóval kezd.

Mert vannak celeb félék akik tényleg nem reklámozzák magukat vagy olyan a beosztásúk munkályuk, de ők küldenek egyből fotót.

És lehet is velük ismerkedni.

Fotó nélküliekkel sokan nem is állnak szóba. Komolytalanok.

2020. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz hogy ismerős meglát, hogy akarsz bárkivel is ismerkedni, találkozni?
2020. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tettem fel képet, nem is egyet.

Ettől függetlenül a megkeresések nagy része még mindig az, hogy "van még képed?".

Szóval teljesen felesleges, hacsak nem fotóalbumot raksz fel. Vagy nem tudom.

2020. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tettem fel párat és eleve ha a másik fél az elsõ két üzenetbe nem küld arcképet, megmondom, hogy miért nem lesz semmi. Nem istudom hogy lehet kép nélkül ismerkedni. És nem pesti vagyok. Meleg oldalakon eleve melegek vannak, ha ismerõsre bukkansz, az se lesz éppen hetero. 28/f
2020. márc. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindig teszek fel képet, és el is várom, ha valaki ismerkedni alar akkor küldjön magáról is.

És ahogy a 4-es is írta, ha meleg társkeresőn ismer fel egy ismerős, ő sem véletlen járt az oldalon..

2020. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tettem fel. Olyan is van hogy az intim látszik az arcommal együtt. Nem érdekel ki mit mond. Nem titok hogy meleg vagyok.
2020. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen ha nem jövök be valakinek, akkor nem rabolom az idejét, továbbá én nem foglalkozok kép nélküli profilokkal. Ha nincs kint kép, akkor vagy csatoljon az első üzenetében, vagy inkább ne is írjon, mert törlöm azonnal.
2020. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!